şükela:  tümü | bugün
 • rezillikten başka bir şey değil. sorsan insanım der bunlar. sorsan protein tüketmeleri lazım... bunlar ne tüketirse tüketsin kardeşim, olmayınca olmuyor demek ki.
 • https://www.haberturk.com/…oyle-can-cekisti-2512358

  eceliyle ölürse inandığı dine göre ziyan olacak malı hemen oracıkta, otoyolun ortasında boğazlayıp kamyonete yüklemişler.

  ben bu ülkede hayvanların bayıltılmadan kesilmesine artık açık açık karşıyım, açık açık dile getiriyorum. sizin ilkel adetleriniz yüzünden bu hayvanlar acı çekerek ölmek zorunda mı? tüketmek yetmiyormuş gibi bir de kan akıtmak, kesilirken şuurunun açık olması gibi rituelleriniz var.

  müslüman bile olsa kendi vicdanına göre canlı canlı hayvan kesimini ve bu eti tüketmeyi reddeden çok fazla insan olacaktır, var bu insanlar biliyorum.

  şoklanarak kesim yapılsın ve insanlar bu eti tüketme özgürlüğüne sahip olsun.

  izleyin bu rezilliği, islamın emri uygulanıyor oracıkta, hayvan nefessiz kalıp işkence gördükten sonra sahibi son nefesini vermeden gırtlağını kesip sıcak kan akıtmak, malını helal kesmenin derdinde

  https://www.haberturk.com/…oyle-can-cekisti-2512358
 • güncel kanunlarımıza göre kesene 1.794,00 tl ceza kesilmesi gerekir.
  tık
 • hayvana bu şekilde muamele eden biri, bir insana rahatlıkla işkence edebilir, rahatlıkla katil olabilir.

  kendi değerleri olmadığından dini değerlere yalnızca gerektiği kadar sarılan insanların faili olduğu olaydır.
 • 2 dananin can cekistigi yaziyor da akibetlerini merak ederken, onlar icin endiselenirken buldum kendimi. sonra dusundum bugun degilse yarin, bir baska yol kenarinda girtlaklanacaklar, adi kurban olan esasen et bayraminda mundar olup hak yolunda kurban olmus sayilacaklar.