şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: #52505940)
  • antalya akdeniz üniversitesi ab+ trombosit kana ihtiyaç vardır. 05464066417-05419199799

sevgili sözlük sakinleri, sözlükte son acil kan aranıyor paylaşımımdan bu zamana 24 saatten fazla geçti ama maalesef arayan yok gibi. ış goy goya gelince, ya da bu konularda ahkam kesmeye gelince mangalda kül bırakmazsınız. insana verdiğiniz değer ve bir insan için yapabileceğiniz fedakarlık bu kadar mı?
  • covid 19 tedavisi gören bir arkadaşımın babası için istanbul kartal kızılay kan merkezinde a rh + trombosit ihtiyacı bulunmaktadır. verebilecek durumda olanlar ilgili kan merkezine gidip mevlüt emiroğlu adına verebilirler.

destekleriniz için teşekkür ederim şimdiden.
  • bir arkadaşımın ricası ile:

hacettepe hastanesinde lösemi tedavisi olan akrabamın durumu dün akşam kötüleşti arh+ kan bağışına ihtiyacımız var kan vermek isteyenler abbas kırlangıç adına kan verebilirler.
    kan grubu: 0 rh(-)
    başkent üniversitesi hastanesi’nde kemik iliği nakli olacak babam için 17-20 aralık tarihinde kan ihtiyacı olabilir. kan verebilecek 5 kişinin iletişim bilgilerini istedi hastane. ihtiyaç halinde arayacaklar. bu tarihlerde kan verebilecek kişiler bana mesaj atabilir yada aşağıdaki numaradan iletişime geçebilirler.
    iletişim no: 05414338230
    not: kan verecek kişinin son 3 gün içinde antibiyotik kullanmamış olması, önceki gün alkol almamış veya dövme yaptırmamış olması gerekiyor.
  • arkadaşlar... kan ihtiyacımız var, yardımcı olabilir misiniz? benim de tanıdığım birinin kızı. lütfen paylaşır mısınız? telefon numarası güncel ve doğru.

bi arkadaşımızın 4.5 yaşındaki yeğeni uzun soluklu ve zorlu bir tedavi sürecine girdi. taze kana ihtiyaç duyulacak. sadece ab rh+ kan grubuna sahip kişilerden uzun bir liste oluşturulacak.
    yardım etmek isteyenler için irtibat; 0505 622 36 96 - murat.

istanbul.
  • (bkz: up up up)
    üstte kalsın.
  • b (rh) + / siyami ersek kalp hastanesi - üsküdar

ameliyattan çıkan eşimin anneannesi için erkekten b rh+ kan ihtiyacımız bulunmaktadır.

siyami ersek kalp hastanesi / 0532 4950349 - tuğba

https://goo.gl/q0eaoq
  • kan veya trombosit vermek gerçekten çok basit. 1 ünite trombosit 10 dakikada veriliyor. koltuğunuza yayılıyorsunuz ve bekliyorsunuz. canınız acımıyor, öncesinde yapılan kan testleri ile uygunluğunuz ölçüldüğü için fenalaşma vs. gibi durumlar da yaşamıyorsunuz.

kan verme konusunda gönüllü geçinip internette duyuruları görünce "koca şehirde kan vermek bana mı kaldı?" diyenler; evet, 15 milyonluk istanbul'da da, küçük bir anadolu şehrinde de kan vermek bi size kaldı. oyunlar oynadığınız veya internette takıldığınız çok kıymetli zamanlarınızdan feragat edin de insanların hayata tutunmalarına yardımcı olun.
  • bir el atmak lazım bunlara.

(#64582596)