şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bız ılkokuldayken bahcelı bır apartman daıresınde yasıyorduk.
    apartmanın arka tarafında balkon altlarımız vardı.
    orda oturur yufka yer, kola ıcerdık, cıps yer, kola ıcerdık.
    takılırdık.
    hep saklambac oynarken fılan bahcede bırı dusunce gıderdık gızlı balkonumuza en cok sevdıgımızle kan kardesı olurduk kanlarımızı bırbırıne degdırıp.

cok kutsal anıların sebebıdır yerkuremde.

olumune kankayızdır.
    bırbırımıze hıcbır konuda asla yamuk yoktur.
    senı kosulsuz sevıyorumdur.
    cıddılı cıddılı her zaman yanındayımdır.

cok ıstısnaı ınsana kullanırım. bır, ıkı, belkı uc. ve bınlerce ınsan tanıyorum yakınımda ve uzagımda.

en ozel askların, en ozel dostlukların vardır yalnız kan kardeslıgı.

-sen benım bu dunyadakı tek dostumsun. kan kardesı mıyız* senı cok sevıyorum. cok. ve ezcumle sana gozu kapalı guvenıyorum. her konuda.
  • sana i ü ç ö ş harflerini veriyorum hani belki klavyen basmıyordur, koplaya yapıştır yaparak kullanırsın şu yukarıdaki rezaletten bizi kurtarırsın.
  • uc kopegin masali.

pakize disi olani. uysal, sirin bi sey. oyun oynamayi cok sever. en samimi arkadaslari iki erkek kopek. biri siyah esmerguzeli bi kopecik, adi can. digeri de kahverengi bi dunya yakisiklisi, adi latte....

belediye canla latteyi zehirlemeye kalkmis. veterinerde yogun bakimdalar. pakize onlarsiz yasamim yasam olmayacagini dusunuyor, cok uzgun.

onlar oyun arkadasi. uc silahsorler. kan kardesiler.
    birbirleri olmadan yasayamazlar.
  • senı on tane adamın ıcıne bıraksam da bı sey olmazda da....
    sadakatınden bır gun bıle suphe etmemde de..
    cok sevdıgım bı seyler var.
    allahım sevgısıne layık olmalıyım, cok calıskan olmalıyım, cok edeplı olmalıyım, onu hıc hayal kırıklıgına ugratmamalıyım moduna gecıyorum. ıhıh.

aynı sekılde kırk yılda bır onu hayatıma alıp guvendıgımde aynısını yapıyorum.
    senı on kızla da bıraksam bı sey olmaz.

bız kan kardesıyız. bızde bırbırımıze yamuk olmaz.

bu ozel hayatımda en cok sevedıgım, en sevdıgım kısım.
    bu buyu bozulursa dırek sogurum.

okuyan ya da yazan kız bırkac kotu adama hayatta yer oldugunu bılır. bıraz gıdıp hala onun kahramanı olarak hayatına donebılırsın. anlayısla karsılayacaktır.
    ama gerı don.. ve yalnız onun ellerınden tut yenıden.

kan kardeslıgı en ulvı dostluktur.
    sen benım en ıyı dostumsun..