şükela:  tümü | bugün
  • günlerce güldürdükten sonra şimdilerde düşündüren çocuğun röportajı.
  • çocuğun halini,düşeceği durumu sorgulamadan hunharca gülen başta kendim olmak üzere birçok kişinin utanmasını sağlayacak röportaj.

vicdanınız varsa izlemeyin bırakın eski bilginizle kalın..
  • yazık la kimin çocuğuysa diyenlere cevap niteliğinde.

sanki gene elini kaldırdı bi ara sövecek sandım.

neyse sonuç olarak o bir çocuk ve pişman olmuş utanmış. cidden kapatılması gereken bir konu oldu artık o zaman.

en azından artık esprisi yapılmamalı sanki.
  • ekşici ılıklara ayarın allahını vermiş röportaj.
  • otak boka gulunmemesi gerektigini gosteren roportaj. uzuldum, acil sifalar diliyorum.
  • izlendiğinde sanırım hepimizin başını öne eğen röportajdır.

"izlemesin kimse, silsinler internetten" türevi bir şey dediği zamansa cidden kanım çekildi. kıyamam be olm ben sana. çalışkan ahmet azarı yemiş gibi oldum resmen lan.
  • izledikçe her saniyesinde kahrolduğum ve bu kadar peşin hükümle deli gibi güldüğüme pişman olduğum röportaj.

özür dilerim mehmet.

bundan sonra espirisini yapmayacağım, kimseye hatırlatmayacağım. bilmeyenlere de anlatacağım.
  • hicbir olayda nedenini dusunmeden yargilarda bulunmamak gerektigini gosteren roportaj. bu cocukla dalga gecip, ailesinin yasam sekli ve terbiye duzeyini elestirenler saniyorum sapkalarini onlerine koymuslardir simdi. cok da tatli bir cocuk, umarim iyilesir tez zamanda.
  • kendisi hakkında yazdığım entrymi bir tarafıma sokan röportajdır. hoş çocuğa laf etme gibi bir amacım yoktu, konuyu yine bir yerden tayyip'e bağlamıştım ama röportajı okuyunca kullanım şeklimin yanlış olduğunu ve kendisine ayıp ettiğimi anladım.

geçmiş olsun diyorum ve özür diliyorum senden çocuk.
  • (bkz: kan vermek istemeyen ergen/@dragoners)
    entrysini zamanın ötesine götürenlere selam eder.