şükela:  tümü | bugün
 • kanada'da yaşayan iki arkadaşın, kanada'yı anlattığı youtube kanalı.

  evren'i eşimin arkadaşı olması sebebiyle gıyabında tanıyordum zaten. eşim böyle bir kanal açtıklarından bahsedince, tv'den fazla youtube izleyen biri olarak ilk videolarından itibaren takipçileri oldum.

  izlenme sayılarının hızla arttığının da farkındayım. güzel iş yapıyorlar bence. abone olun!

  https://www.youtube.com/…l/ucicgxaxxmxzdxpnmvixdqag
 • beğenerek takip ettiğim youtube kanalı.

  "toronto’da restoran açmak" videoları muazzam eğlenceli.

  gerçekten de ismiyle özdeşleşmiş bir kanal; bildiğin geyik muhabbeti dönüyor.

  ama bir yandan da kanadayı tüm yönleriyle izleyenlere aktarmaya çalışıyorlar.

  masraflar, mekanlar, öğrencilik, yaşam koşulları, insan ilişkileri, yasal prosedürler v.b. birçok konuda ister istemez bilgi sahibi oluyorsunuz.

  çok eğlenceli bir ikili.

  takibi hak ediyorlar. yolları açık olsun.
 • uzunca bir zamandır takip ettiğim minnoş mu minnoş ponçik mi ponçik bir kanal.

  gördüğüm kadarıyla hem eray hem evren oldukça sempatik ve donanımlı pırıl pırıl insanlar. express entry hazırlık sürecine ufaktan başladığımız dönemde denk geldik bu ikilinin videolarına. iyi ki de denk gelmişiz. içeriklerini gerçekten özenli hazırlıyorlar sırf iki tık fazla alayım diye hürriyet.com tarzı başlıklar koymuyorlar videolarına. bu bile sevmeye başlamak için güzel bir neden asdlkasdşlkj
  ben youtube'dan filan yorum yapmaya çekiniyorum biraz onun için buradan yardırayım dedim azıcık. olur da buraları okurlarsa filan bilsinler ki ailecek severek izliyoruz sizi efem.
 • önerilen videolarla gördüğüm youtube kanalı, sanki eray ve evren ile bir akşam buluşmuşsunuz da kanadaya gittin yerleştin bu işler nasıl oluyor anlatsana diye sohbet havasında geçen videoları var. kanadaya gitmek gibi bir niyetim olmamasına rağmen izlemek garip bir şekilde hoşuma gitti umarım devamı gelir.
 • gayet begenerek takip ettigim bir youtube kanali. oradaki yasam ile guzel bilgiler ve hikayeler paylasiyorlar. cok samimi bir sohbetleri var. kardan midir kistanmidir cok samimi ve sicak hissettim ben. umarim devam ederler.
 • hayalim olan ülkeye(kanada) gitmiş olan iki kafadarın açmış olduğu youtube kanalı. samimi, eğlenceli ve bilgilendirici videoları hem kanada hakkında fikir edinmenizi sağlıyor hem de sohbete 3. kişi olarak katılırmışsınız hissi veriyor. başarılı videoları umarım katlanarak devam eder.
 • (bkz: türkiye'den siktir olup gitmek) isteği arttıran bir başka kanal
 • lan bende adamlara bi güzellik yapayım başlık açayım diye geldim :) baya bi tanınmışlar. ama hak ediyorlar gerçekten.geçenlerde biraz eleştirmiştim bizi takip edin bize abone olun falan çok diyorsunuz diye ama karşı cevapları çok saygılıydı.(tam kanadalı olmuş zalımlar) bu yüzden seviyoruz arkadaşları... bu aralar planlarımızda kanadaya yerleşmek var bakalım gidersek tanışırız umarım.
  yolları açık olsun...
 • kanada hakkında hem eğlenceli hem de bilgilendirici videolar yayınlayan 2 arkadaşın kanalıdır. adamlara bir başlık açayım da tanınsınlar diye geldim ama çoktan açmışlar.
  kişisel izlenimlerim , kendileri birçok youtube kanalından çok daha samimiler. gerçekten güzel geyik muhabbeti döndüğü zamanlar, ufak ince espiriler renk katıyor. takipçilerine özen gösterip cevap vermeye çalışıyorlar. eray ve evren’ e selamlar burdan da.
  kanada zaten aklımda olan bir seçenekti ancak türk lirasındaki değer kaybı önümü 1-2 senelik kesti. yine de kenara atıp gitmek için birikim yapıyorum. her izlediğimde gidip görüp yaşamak, çalışmak ve okumak için heves yaptıran şahane kanal.
 • bu pırıl pırıl 2 gencin 10 kasım videoları gözlerimizi doldurmuştur. (bkz: https://www.youtube.com/watch?v=31dqmpz7f6s)