• öncelikle ilk eleman polis değil güvenlik görevlisi zibidilerin rahat rahat mukavemet gösterebilme sebebi bu. kanada'da farklı polisler mevcut, hayvan hakları için, yasal olmayan avlanmalar için polisler mevcut, ormanlarda kaçak ağaç kesenleri kovalayan polisler mevcut, bir de yerel polisler mevcut. hepsinin görev alanları farklı, hepsinin yasal hakları farklı. zaten kız normal polisi görünce direk yatıp teslim oluyor biliyor ki gelen yerel polis mukavemet gösterirse sikecek belasını.

ilk görevlinin kullandığı şok silahı en düşük ayarda. normal şartlarda o şoku yiyip ayağa kalkacak babayiğit yok, 200 kilo adam bile olsanız o şoku yediğiniz zaman beyin amcıklaması geçiriyorsunuz en az yarım saat hiç bir kasınız çalışmaz. marketteki kadına laf edenler olmuş ama halk bu tarz olaylara asla karışmaz sakince bekler. zaten görevliler yerel halk bu tarz olaylara karışmasın diye sürekli uyarır sen geç şurada bekle, yat, saklan derler.
  • akıllara breaking bad’deki şu arkadaşları getirmiştir.
  • hollywood'un klasik tarzı, en sakin sahnede bir anda aksiyonun başlaması gibi, 02:00'de kameraların marketteki en hareketsiz bölümü göstermesi ve kızın jackie chan misali kadraja girişi (ya da inişi).

yalnız kızın ayakkabısının teki o havalandırmada ne oldu da çıktı anlayabilmiş değilim.
  • kızcağızın ayakkabısının teki nereye gitti ya...
  • hayır benim anlamadığım bu videolara nasıl denk geliyorsunuz abi? nerelerde geziyorsunuz? deepweb dedikleri bu mu yani? 3 ay sonra kendi bilgisayarımı kucağıma aldım telefondan da yapabileceğim spotify listemi güncelledim. ya ben malım ya siz çok süper.

tanım: maceralı video

edit: (bkz: yazdiklarimin hepsi hayal urunudur) kardeşe selamlar.
  • (bkz: çalamadı)
  • kanada bu tarz aksiyonlu hırsızlık olayı ile ne yapmak istemekte ve nereye varmak istemektedir dedirtmiştir.

olm siz kanadasınız lan ne hırsızlığı ne aksiyonu siz hayırdır ?
  • bak o kadar action arasinda ne hirsizlar birisine fiziksel zarar vermeye çalışıyor, ne de polis hırsızlara herhangi bir fiziksel zarar vermeye çalışıyor. hirsizi bile naif aq elalemin ülkesinin.

aynı senaryo bizim ülkemizde olsa ne olurdu peki ? hırsızlar kapidan kaçıp gitmelerine engel olan vatandaşların ciğerini delik deşik eder veya güvenlik görevlisi ölürdü. polis de hırsızlar eve gidip yatıp uyuduktan sonra gelir, dükkan sahibini "sen ne artistlik yapiyon lan" diyerek döverlerdi.
hesabın var mı? giriş yap