şükela:  tümü | bugün
 • dünyanın en medeni topluluğu olarak sunulan milletin gerçek yüzünü gösterdiği olay.

  nba finalinde toronto raptors taraftarları, golden state'in en iyi oyuncusu kevin durant (hatta faal en iyi 2 oyuncudan biri) aşil tendonu kopması sebebiyle sahayı terk ederken sevinçle gülüp alkışladılar. kendi oyuncuları da böyle yapmamaları yönünde el işareti falan yapıp taraftarları susturmaya çalıştılar.

  -
  edit: bu da stadyum dışarısında topluca maçı seyreden kanadalıların reaksiyonu. bana ad hominem diyen arkadaş, 1-2 kişinin tepkisini buraya taşıdığımı zannediyor sanırım. ortada binlerce kişiyi kapsayan bir reaksiyon var. utandırıcı.

  ayrıca o bahsettiğiniz destek amaçlı alkışlama olayı kyrie lowry'nin taraftarı susturmaya çalışmasından sonra oldu, yemezler.
  -

  adam kariyerinin zirvesindeyken sakatlık sebebiyle minimum 1 sene eline top süremeyecek. bir daha eskisi gibi de dönemez sahalara, kariyeri bitti. ne diyelim geçmiş olsun, üzücü.
 • aslında kibar insanlar video da trash talk dahi yapmaktan kaçınıyorlar.
 • olayın aslı öyle değil. kevin durant'ın sakatlanması sonrası toronto seyircisi bir an sevinse bile; hemen bu tepkisinden vazgeçip durant'ı alkışlamaya ve mvp tezahüratı yapmaya başladı.
  muhtemelen verilen ilk tepki şampiyonluk hırsıyla olmuş ve hemen vazgeçilmiş.
  maç sonucunda da toronto rakibine yenilmiştir.
  yani kanada seyircisini bir konya seyircisi gibi görmeye bu başlıkta gerek yoktur.
 • aynı şekilde sahayı terk ederken de alkışlamışlardır. ancak toronto'yu biraz şımarmış gördüm.
 • dezenformasyonun da bir sınırı olmalı yahu.

  ilk anda toronto seyircisi refleks olarak sevindi ama sonra başta kyle lowry olmak üzere oyuncular buna tepki gösterince kevin durant çıkarken ayakta alkışladılar, hatta arkasından "k.d" tezahüratları yaptılar.

  hayır bu göz göre göre yalan söylemek. maçı sunanlar bile "raptors taraftarı kevin durant'e tezahürat ediyor" diye belirtti özellikle, kaçırmış olamazsın.
 • sonrasında alkışlamadıklarına göre süper insanlar ya bu kanadalılar. keşke hepimiz kanadalı olsak. ne de olsa ne bok yerlerse yesinler onları savunacak birkaç loser çıkıyor meydana.

  basbaya sakatlığa sevinmişler, birkaç dakika boyunca ciddi ciddi sevinmişler, olay soğuduktan sonra biz nabıyoz baba dur götü kurtarak diyip tezahürata başlamışlar.

  gerçek medeniyet bu diyorsanız alın sizin olsun.
 • çok sevdikleri ve reklamını hatta pr çalışmalarını yaptığı başkanları suudlara dünyanın silahını satarken ses etmeyen sözde medeni kanadalıların şaşırtmayan hareketi. amerikanlar ve kanadalılar, tüketim toplumu ve entertainment olgusundan dolayı beyinlerini en fazla yitiren toplumlardır. buralarda yapılan sokak röportajlarını izleyin de görün adamlar el kaide'nin ne olduğunu falan bilmiyor.
 • münasip yerlerine sokabilirler kupayı şimdi. karaktersizler.