şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir yazar. hoşgelmiş.
  • entrylerini okumadan güne başlayamadığım über insan.
  • reza zarrap'ın adb'de itirafçı olması ihtimali karşısında mevzunun memleket meselesi olduğuna kanaat getirmiş ultra cahil.

siyasal islamcılar çalacak, çırpacak, rüşvet alacak, ambago delecek, uluslar arası hukuka aykırı her türlü karanlık işe girecek, ülkenin amına koyacak sonra birileri ne oluyor diyip olaya el koyduğunda olay memleket meselesine dönüşecek... gelişme çağında ki yetersiz beslenmeden hep bunlar.
  • yurt dışında yaşayan ve gavura vurur gibi akp'ye basan tipik islamcı. tekeri dönerken, akarı iyiyken müslüman adam bilmem ne iş ayyuka çıkınca memleket meselesi!

bunların alayı böyle. gel ülkende yaşa desen, yoook olur mu? paşamızın kıçı rahatta orada. gel burada aldığın limonataya bile ötv öde desen ''bindi tısvip itmiyirim bi vırgılındırmılırı' diyecek tıynetsizlikte biri.

locadan konuşan akepeli! tipik klasik siyasal islamcı. bunun buradaki versiyonu 'çalıyorsa benim paramı çalıyor, en azından alnı secdeye değiyor' diyen kahvahane dayısı. reza yapıyorsa ülkemiz için yapıyor ama açığa çıkarsa memleket meselesi.

sonra batı şöyle batı böyle ahlaksız böyle ateyiz böyle edepsiz ama git orada yaşa, sonra tr'de akepe iyilik meleği.
  • (bkz: #74128145)
    (bkz: #74139372)
    (bkz: #74145672)

biriniz de şaşırtın beni.

tanım: dunning-kruger etkisine yakalanmış birisini savunmak için tanımadığı ve hakkında bi bok bilmediği biri hakkında yorumlar yapmış kişi. bari iki tık yapaydın geçmiş entrylere bakaydın diyecem de zaten bu adamların özelliği bu. engellip geçiyorum, zerre faydası yok bana yazılarının.