şükela:  tümü | bugün
  • bende aynı şekilde bilgi almak istiyorum. makine mühendisiyim. yeşillendirirseniz sevinirim.
  • bir makine mühendisi için iltica son seçenek bile olmamalı.onun yerine göçmen olarak gitmek nasıl olur?
  • benim yapmayacağım iş.

kanada'ya uçak bileti, 2 kişi yaklaşık 25 bin lira ediyor.

o parayla anadolu'da büfe açacak dar görüşlü bir adam olduğum için benim yapmayacağım iş.

geçen gün emmimin oğlu börkecan geldi, abi bi 3 bin liramız olsa, avm'ye otomat koyarız, para basarız, bende 500 var, senden 2500 lira çıkar mı diye sordu, yok dedim.
  • hayırlı forumlar.
  • bu isi sozlukte boyle entrylet girip bilgi alip uygulayacaginizi dusunecek kadar en hafif tabirle mal iseniz, birakin bu hayali. kanada ya da abd size gore degil demektir.
    git arastir googledan amk bin tane site var hem resmi olanlar da var. gercek hayat hikayeleri var falan filan.
    adam kanadaya “iltica” dusunuyor amk iltica yani turist olsa anlicam da, gelmis boyle bir ortamdan fayda bekliyor. bu cagda hala efektif bilgiye nasil ulasacaginizi bilmiyorsaniz bu isleri birakin.
    muhtemelen bu ulkede bir isiniz vardir ama kanadafa olmayacak ya restoran acacaksiniz ya da garson olacaksiniz. yazik etmeyin kendinize.
  • kanada'ya iltica edilmek isteyen makine mühendisi hahah

ya troll, ya ezik :)
  • (bkz: 8 temmuz 2018 ohal 701 nolu khknin yayimlanmasi) sonrası gayet doğaldır.

kanada'ya sığınan fetö'cülerin reddedilme korkusu göçmen avukatı richard goldman, kanada'ya sığınma talebinde bulunan 3 fetö'cünün durumunun pek parlak olmadığını söyledi.

bu dünya size haram olacak...
  • dusun adam google'a girip "asylum + canada" ya da "refugee + canada" yazip karsisina cikacak tonla bilgi dolu sayfayi okumaktan aciz.

ama "muhendis". yersen.
  • hayır ipini koparan dolduğu için, amına koydumunun yerinde artık kimse kullanmıyo ama yine de verelim. belki başka biçare bir sığır görür de akıllanır ;

(bkz: ekşi duyuru)
  • kanada'ya iltica etmek isteyen arkdaşlar fenasi kerim ismiyle tr150002500856304700800006 hesabına 15000tl yollarlarsa ertesi gün iltica belgeleri adreslerine teslim ediliyor.