şükela:  tümü | bugün
  • %99 engelli yazar rukiye türeyen'in tek parmağı ile 2 yılda yazdığı kitap. kitap beklenildiği kadar satılmadığı için hayalleri yıkılan kardeşimize destek olabiliriz.

ilgili haber: http://www.medyabar.com/…l-kirikligina-ugratti.aspx
  • kendi adıma kitabını alarak destek verdiğim kampanya.
  • konuyla ilgili alakası ve yardımı olan tüm arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum. umarım bu güzel insanın yüzünü güldürmeyi başarırız.
  • biraz empati yaparsak gerçekten büyük emek olduğunu anlayabileceğimiz eserlerdir.

satın almak isteyenler için yayınevi sitesi egemen yayınları

sol tarafta satın al linki satış sitesine yönlendiriyor.
  • up layalım lütfen arkadaşlar. son günlerde açılan o kadar çok gereksiz başlık, entry rekorları kırarken bu başlığın ilgisiz kalması çok koyuyor. insanları mutlu etmek zor bir şey değil.
  • başlıkla ilgili yeni bir haber arkadaşlar. desteklerinizi bekliyoruz.
    sakarya detay haber
  • (bkz: rukiye türeyen)

99% engelli olan kardeşimize ait kitap. tek parmağıyla iki yılda yazdığı, azmi ve hayat sevinci ile hepimize, özellikle diğer engelli vatandaşlara ilham kaynağı olması için gündemde tutulması çok önemli.

"merhaba sevgili okurlarım... ben 1980 sakarya doğumluyum.küçükken geçirdiğim menenjit hastalığı nedeniyle engelli olarak yaşamaktayım. 2014 yılında yazarlığa başladım. çeşitli haber siterınde köşe yazarlığı yapıyorum, hikayeler yazıyorum. amacım ise engelli bireylerin sesini geniş kitlelere duyurmak. siz değerli okurlarımın sayesinde bu amacıma ulaşacağıma inanıyorum." demiş.

bir kaç kez dijital medyada yer almasına rağmen kitap satış oranları çok çok düşük.

destekte bulunmak isteyen yazarların başlığa yazıp gündemde tutması, diğer yazarları bilgilendirmesi ve kitap alması rukiye'yi çok sevindirecektir.

kitap sipariş:
    kitapyurdu.com
    rukiye'nin sosyal medya hesapları:
    facebook
    twitter
    instagram
    ilgili haberler:
    1
    2
  • desteklerinizi, ilginizi beklediğimiz nadide başlıklardan birisi.
  • alınıp okunası süper şükela kitap.