şükela:  tümü | bugün
22 entry daha
  • o zaman izleme
  • eskiden latin amerika pembe dizileri modaydı şimdi bunlar... kalite de düştü pembe dizilerde.
  • bizim evde de kısmen yaşanmaktadır. kaliteli hint filmlerini ben de severek izliyorum ama bu diziler korkunç be annem.

o başroldeki oğlan da aynı bizim küçük emrah değil mi yahu.
  • dün kanal 7, kanal 7 hd ve kanal 7 avrupa'yı kanal listesinden silmemle bizim evde son bulan terör. annem kanal ayarlamayı bilmediğinden geri de getiremiyor. bana sorduğunda ise "kendi kendine silinmiş herhalde, nasıl ayarlanır bilmiyorum." diyorum.

edit: yazım hataları düzeltildi.
  • nerede o eski marimar'lar, fernando jose'ler...
  • eşimin dedesinin evindeyiz ve o terör burada da devam ediyor. az önce izliyorduk ve adamın biri kasım kılığındaydı. yaklaşık yarım saat izledik, tansiyonum çıktı!
  • maalesef annem dünya ile ilişiğini keserek izliyor.
  • annemin kanal degistirmeyerek bana yasattigidir
  • dayımın her allah'ın günü bıkmadan, usanmadan yaptığı aktivite. hayır yani izlesin bir şey değil de, adam üstüne arka sokaklar'ın geçmiş bölümlerini izleyip cila yapıyor. yemin ediyorum bir insan şu aktiviteyi her allah'ın günü yapmaktan ne zevk alır, aklım almıyor.
  • annem seviyor.nesini izliyorsun diyorum çok güzel düğünler varmış çok süslü gösterişlilermiş kızları çok güzelmiş mekanlar evleri çok güzelmiş.listemiz nedenlerimiz bu:)
    edit:yazım yanlışı
63 entry daha