• nerede o eski marimar'lar, fernando jose'ler...
  • nerde o eski rozalindalı yıllar ahh ahhh
  • eşimin dedesinin evindeyiz ve o terör burada da devam ediyor. az önce izliyorduk ve adamın biri kasım kılığındaydı. yaklaşık yarım saat izledik, tansiyonum çıktı!
  • dayımın her allah'ın günü bıkmadan, usanmadan yaptığı aktivite. hayır yani izlesin bir şey değil de, adam üstüne arka sokaklar'ın geçmiş bölümlerini izleyip cila yapıyor. yemin ediyorum bir insan şu aktiviteyi her allah'ın günü yapmaktan ne zevk alır, aklım almıyor.
  • annem seviyor.nesini izliyorsun diyorum çok güzel düğünler varmış çok süslü gösterişlilermiş kızları çok güzelmiş mekanlar evleri çok güzelmiş.listemiz nedenlerimiz bu:)
    edit:yazım yanlışı
  • ananız, nineniz izliyorsa; dizinin ne anlatmak istediğini anlamaları için “hint kast sistemi” ile “hint evlilik töresini” onlara güzelce anlatmalısınız. yoksa, diziden bir bok anlamamaları gerek...
  • 6 yaşındaki kızımın sürekli “anane sev yeter başladı” “anane ah kalbim başladı” şeklinde uyarılarına maruz kaldığımız terördür.
  • bence daha korkuncu senin kanal 7 izlemen!
  • ulan cumartesi günü annemle teyzemin yanına istanbul'a geldik. o gün bugündür hep kanal 7 açık. bir tane dizi var (kim kimin babası annesi hala çözemediğim) her tv açıldığında o dizi açılıyor. evdeki yedi kişiden kimse de çıkıp " evet, o kanalı ben açtım." demiyor. başka izleyecek bir şey olmadığından izliyoruz biz de.
  • annemden başka kimse izlemiyor sanıyordum ama anlaşılan izleyenler parti kursa, barajı aşıyor.
    (bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
hesabın var mı? giriş yap