şükela:  tümü | bugün
  • ön bilgi: siempretufan sağolsun bunu bana bıraktı. yok hayır, şikayetçi değilim. yalnızca üzgünüm. bırakıp gittiği için, her şeyi sildiği için. oysa kalsaydılar gitmeseydiler çok daha güzel bir yer olabilirdi buralar. bilmiyorum belki de olmazdı yazasım da kalmadı ya. 16 haziran ankara yağmuru sonrası yazmıştı. melih başganın ankara'ya hizmeti demişti yanlış hatırlamıyorsam. bir de link vardı: http://videonuz.ensonhaber.com/…unu-sel-felaketi...

bu arada sadece kanal ankara devreye girmiş demek başgana haksızlık olur. arada 5-6 denizaltı da almış başganım. gerçi ebatları ve kapasiteleri bilinmese de su yüzüne çıktıklarında öğrenilir sanırım.
    başganımın yeni ataklarını bekliyorum ben. kanal ankara içinden geçecek şeffaf bir tünel ile turkuazoo heyecanı da yaşatacağı söylentiler arasında. bir de bu kanal ile halkta ve partisinde büyük sükse yaptığı rte'nin yerinde gözü olduğu söylentileri var. cık cık cık çok ayıp.
  • bırak yüzyılı, bin yılın projesidir... baksanıza alt geçidi bile yüzme havuzu olabilecek şekilde yapmışlar...
  • çalışkan belediyemizin bir hizmeti daha. diğeri için;

(bkz: kızılay'a feribot seferi)
  • çetin emeç üzerindedir. bizim servisler gondol değil ama olsun.
    muhterem belediyemiz de açıklama yapmış, zaruri olmadıkça dışarı çıkılmasın, diye. benim görevim zaten o alt geçitlerin altyapısı. seni seçeni, ya ben lan neyse bişey demiyorum.
  • melih gökçek'in istanbul halkının önerilerine bile kulak verdiğini göstermiştir. büyük adam valla

(bkz: kanalankara/@mermaid)
  • (bkz: kanalankara)
  • yahu geziciler gene dalga geçmişler ama fena fikir değil.

bir kanal da samsun'dan ankara'ya yapılsın. ankara'lılar denize kavuşsun. kanal sayesinde köprüler, yeni yollar yapılması gerekeceğinden hem ekonomimiz canlanır, hem de halkımız tatmin olur. nasıl olsa yap işler devret modeli ülkemizde iyi işliyor. devlet asgari aylık gelir garantisi verirse hayal değil gerçek olur.
  • ihalesi yapılmış olan proje.

ihalenin tam ismi şöylemiş: vadi ankara-su kanalı ana dere regülasyon yapısı, yan dere bağlantı yapıları ve yağmursuyu kuşaklama hattı yapım işi

başkan gökçek’in prestij proje olarak tanıtımını yaptığı kanal ankara projesi, çankaya’nın doğusunda imrahor viyadüğü ile eymir gölü havzası arasındaki yaklaşık 9,5 kilometrelik hat ve 290 hektar alanı kapsıyor. güçlü bir yeşil bölge oluşturmak ve şehrin nefes alan merkezlerinden biri haline getirmek amacıyla hazırlanan proje kapsamında yapay nehir, göletler, su kanalı, rekreasyon alanları, atölyeler, ponny park yapılacak. ayrıca konser, festival, tiyatro gibi etkinlik alanları ile sergi alanı, atölyeler, müzeler yer alacak. spor, ticaret alanları, seyir terası, su gösterileri havuzu, buz pisti, macera alanları gibi bölümler ile restoranlar, ibadethaneler, satış birimleri gibi tesisler de bulunacak.

fışkiye de olsun ama, fışkiye şart...