şükela:  tümü | bugün
 • gelmesi gereken ekşisözlük özelliği.
  geldiği taktirde #spor kanalını engelleyerek bu kanaldaki başlıkları görmemeyi hayal ediyorum
 • sözlüğün tıklanma/dürüm oranını düşürme ihtimali bulunduğundan ihtimal dahilinde olmayan özellik.
 • komple spor değil de futbol ile ilgili her şeyi engelleyebilmek hoş olurdu.
 • bugün aklıma gelmiş ve "olsa ne de güzel olurdu" dedirtmiş hayal ürünü eylem.
  özellikle siyaset ve haber kanalları sağolsun insanın sözlüğe girdikçe moralini bozuyorlar.
  yazar engellemek yetmiyor gerçekten. artık açılan saçma sapan başlıklar bile sinirlenmek için yeterli.
  yazarlar olarak hangi kanallarla muhatap olup olmayacağımızı seçmek bence hakkımız.
  arz ederim.
 • belki yeni temada bu özellik gelmiştir diye kendini bir kere daha aratan, olmayan özellik.
  oysa olsa... bir de #futbol kanalı olsa...
 • ilk defa bir başlığa aynı şeyi ikinci defa yazıyorum. şu özellik neden gelmiyor sözlüğe anlamıyorum, biri bana sebebini açıklarsa sevinirim.

  artık beşiktaş, fetö, uefa vb. kelimeleri gündem ve bugün'de görmek istemiyorum. getirin şu özelliği de rahatlayalım.
 • özellikle #spor kanalından kurtulmak için getirilmesi gereken özellik. hayır, bilgi akışını falan geçtim, seviyeli bir tartışma bile yok. küfür tiner küfür fetö küfür şike küfür boru daha çok küfür...bundan başka bir şey yok maalesef.
 • bu kadar basit bir seçme hakkını halen yazarlarına tanımayan sözlük yönetiminin yazarlara 'sikimizde bile değilsiniz' deme şekli bu sanırım. herkes spor kanalından şikayet etmiş ancak benim derdim ilişkiler kanalıyla. sözlük ciddi ciddi ergen, abaza kaynıyor. bu geri zekalıların açtıkları başlıkları görmek zorunda bırakmayın bizi, vallahi sözlükten soğuyorum iyice. kanzuk, sözlük aldığı tıkların çoğunu yazar olmayanlardan alıyor zaten lütfen bırak artık şu inadı.

  mesela ben bir embesilin açtığı şu başlığı sürekli sol framede görmek istemiyorum. buna hakkım olmalı yahu.

  (bkz: alkole abanıp sevişmesini meşrulaştıran kız)
 • instela sözlük'de yazarlara verilen hak, gerçi orada kanallar ekşi kadar sağlam işlemiyor ama diyelim bir yazarı engellediniz, o yazara kendi çapınızda silik atmış oluyorsunuz. o yazarın hiç bir entry'sini ve açtığı başlığı bir haha görmüyorsunuz.

  peki bu durum nasıl sağlandı;

  jön instela'lılar adında bir gurup yazar ortak olarak bir başlık açtı ve taleplerini yönetime iletti. açılan başlığa 200 ün üzerinde taleplerin yazılı olduğu entry'i destekleyen entry girildi ve entry buranın debesi olan instela top 20 listesine sokuldu. başlık altındaki bir çok entry top 20 tamamen işgal etti. sonuç olarak listede talep edilen bir çok istek yönetim tarafından sözlüğe eklendi. burada da böyle bir hareket oluşturulabilir. sonuçta denendi ve başarılı oldu.
 • kesinlikle ekşi sözlük'ün kalitenin artmasını sağlayabilecek bir özellik. sözlüğün çoğunluğunu kapsayan futbol taraftarlarının o nitekli, okunası entrylerini ve başlıklarını solda görmek zorunda mıyız? ben sırf bunun gibi kanallar, başlıklar yüzünden sözlüğe eskisinden çok çok daha az giriyorum.

  bunun yanında belli anahtar kelimeleri içeren başlıkları da engelleyebilme özelliği de gelirse sözlük çok daha okunur hale gelebilir. örneğin bir yazar "arda turan, survivor, beyaz futbol" kelimelerini engellediğinde bu terimleri içeren hiçbir başlık o yazara görünmesin. böylece bu şahsın başka kanallarla ilgili(mesela siyaset siyaset) içeriklerin de araya kaynayıp yazara görünmesi engellenmiş olur, biz de sözlüğe girip kolayca istediğimiz içeriğe erişmiş oluruz.

  yazarın kendine özel kanal oluşturma özelliği de olmalı. örneğin, yazar; haber, teknoloji, bilim kanallarından oluşan kendine yeni bir kanal düzenleyip o kanaldan sözlüğü takip edebilir.

  yönetime bir şekilde bu isteği duyurma yolu bulursam ulaşıp ileteceğim bu talebi. bu kadar basit bir özellik biz yazarlar için çok faydalı olacaktır.