şükela:  tümü | bugün
  • kanal d tv kanalının, yayın akışını yanlış yazan web sitesi. yapmaları gereken yegane işi savsakladıklarına göre mesaide pek bir eğleniyor olmalılar. neyse banane, ben işimdeyim gücümdeyim.
  • galip derviş dizisinin 22. bölümünü bu siteden izlemeye çalıştım. çalıştım diyorum çünkü dizinin en önemli yerlerinde bölüm atlamaya başladı. bir oldu iki oldu olsun dedim sorun değil ama bu ardı ardına 6-7 kez olunca eh yeter ulan deyip kapattım sayfayı. ben böyle saçmalık görmedim arkadaş, sen hem tüm sitelerden diziyi kaldır, sonra gel kendi sitenden izlemeye çalışan adama diziyi ağız tadıyla izletme. böyle bir şey olamaz. kendilerine de bir şikayet maili attım, kendi mail adresimi de verdim bakalım ilgilenmeyi lütfedecekler mi?
  • dizilerini izlemenin mümkün olmadığı site. o kadar ağır ve yavaş ki. bir de 4 parçaya bölmüşler. tek parça olsa, dolmasını beklerdik, gider kahve koyardık.
  • an itibariyle her linke "404 üzgünüz" hatası veren site.

http://www.kanald.com.tr/
  • herhangi bir programı izlemenin eziyet olduğu internet sitesi.
  • kanalda yayınlanan dizilerin online olarak izlenme imkanı verildiği sitedir. aynı zamanda bu akıllı kanald yetkilileri, siteyi online a taşıyıp reklamlardan zarara uğramayalım demişler ve burada da dizi aralarına reklam koymuşlar. youtube ile başlayan bu online da dizi aralarına reklam koyma furyası git gide daha da yayılmakta. dolayısıyla tv de reklamlarla uğraşmayayım, netten izleyeyim düşüncesi de önemini kaybediyor.
  • lan galiba, bir dönem dizileri sansürsüz yayınlayan internet sitesi bu hantal şey. poyraz karayel'in bipsiz kayıtları ortada dolaşıyor. nerden geldi lan bunlar?
  • diziler için kullandıkları video oynatıcısı çok kullanışsız.

(bkz: olmamış diyoruz ve üç hayırla uğurluyoruz)
  • türkiye'nin eli yüzü düzgün yayın grubu olan doğan yayının amiral gemisi kanal d'dir desek yanılmayız; ama konu pek de kanal d ile ilgili değil.

hürriyet gazetesi'nin i phone uygulamasında da aynı olay vardı; reklam yüzünden haber okuyamamak.

tamam ben bir eşşeğim, eşşek olmasam yayından beş kardeş'in yayından kalkmasını engellerdim, eşşek olduğum için bunu beceremedim tamam da kaçırdığın dizi bölümünü neden kanal d'den izlersin; şundan izlerim, beş kardeş'in son bölümünün 10 olduğunu düşündüğümden youtube'da bulamadım, mecbur kaldım 6 parçayı da kanal d'den izlemeye.

ulan o nasıl reklam silsilesi, beynim yandı resmen, reklamlar da reklam olsa izleyeyim.

lanet olsun.

siz kendinizi güdemezseniz, sonra bir internet rtük'ü gelir sizi güder, sonra da sansür dersiniz.

edit: teşekkürler sevgilim :)
  • 5 dakikadır çökmüş olan girilemeyen site.