*

şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: mahmut eren imadoğlu)

kanalına abone bekleyen yakışıklı kardeşimiz. daha dün 4bin küsürdü şimdi 14bin olmuş bile. aşağıdaki linke tıklayıp abone olabilir, eren’e manevi olarak destek olabilirsiniz. belki kanaldan para kazanacak hale gelir de, hastane masraflarını bile karşılar. başlığı üstte tutmak ümidi ile.

https://m.youtube.com/…_n4hkddg6395wohxcwg/featured

düzenleme: 20bini geçti :) inşallah daha da artar.

* 25 bini de geçti. annesi bir mesaj yayınlamış :
    rukiye imadoğlu
    merhabalar, ben m.eren'in annesiyim, oğluma verdiginiz destekten dolayi minnettarız sizlere.. onun yüzünde öyle bir tebessüm bıraktınız ki ne kadar tesekkur etsem azdır sanırım, tanınmıs youtuberlar, ekşi sözlük, twitter ve diger sosyal aglar da verdiginiz ugrastan ötürü sonsuz tesekkurler..ona ulasmak isteyenler olmus yorumlari beraber okuyoruz oglumla, inanin ona verilecek en guzel hediyeyi verdiniz onun istegini yerine getirerek ince düsüncenizden dolayi da tesekkur ediyorum hepinize..desteginizle bu zorlu savası atlatacagımıza inaniyorum..dualariniz da da yer verirseniz cok mutlu oluruz her sey gönlünüzce olsun insallah..
  • o yanaklar ısırılmaz da n'apılır. abone olundu!
  • destek olunması gereken kardeşimizdir.

saçma salak enes batur, danla bilic kanallarına abone olacağınıza buraya abone olun bu kardeşimizi sevindirin. onun mutluluğu bu saydığım isimlerin saçmalıklarından çok daha değerli.
  • lösemi hastalarının morale ihtiyacı olabilir, lakin gidip donör olmanıza daha çok ihtiyaçları var.
    http://www.kanver.org/…zmetleri/kok-hucre-bagisi/53
    edit: ayrıntılı bilgi için yeşillendirebilirsiniz.
  • abonelik bir tık kadar uzakta.
  • senin canını yerim ben ya.. abone olundu bütün videolar beğenildi.
    tam destek!
  • abone butonuna abanalim dedigim kardesimizdir,

bi de bu vardi daha onceden destek oldugumuz olmayanlar bu kizimiza da abone olmayi unutmasinlar.
  • bu hastalıkla boğuşan bir çocuğun isteğinin bu olması da ne berbat birşey. eve kapatıp pc başında delirttik çocukları. abone olalım tabi.
  • abone sayısını bir arttırarak küçücük de olsa kendisini sevindirebildiysek ne mutlu bize. ayrıca son videodaki beğeni sayısı 1k'ya ulaşmışken, beğenmeyen tek bir kişinin bile olmaması beni ayrı sevindirdi. çünkü genelde bir video ne kadar iyi olursa olsun illa arada haz alırcasına dislike atan tipler oluyor.
  • abone olunduu.. umut ışığı olur umarım.. böyle tatlı mı tatlı çocukların en çok ihtiyacı olan şey umut.. esirgemeyiniz desteğinizi..

up..