şükela:  tümü | bugün
  • beylikdüzü'nde edirne tarafına giderken yolun sağ tarafında kalan kanatseverlerin gözde mekanlarından biri,diğeri için (bkz: kanatçı haydar)servis kalitesi açısından aralarında pek fark olmasada haydar ortamda ki samimiyetle bir adım öndedir.fiyatları da haydar'dan pahalıdır.yaz aksamları özellikle bahçesi güzeldir ,aileyle,eşle dostla pekala gidilebilir..kısaca gideri var yani.
  • kafa siken mekan ulan bu nasıl saygısız bir memlekettir yeminlen anlayamıyorum. . adamlar gece 1 e kadar tam bir e kadar bangir bangir esenyurt a türkü dinletiyor kimse de çıkıp gık demiyor.
  • yeni şubesi küçükçekmece'de açılmış. askerlik şubesinin çaprazındaki metruk bina ve devasa bahçesinde hizmet vermiyor. (menfi)

öyle nusret musret bilen biri değilim, avcılar dürümcüsü, adanalı yusuf usta, kınacı, sur kebapçısı ne bileyim yol üstü kokoreçcisi bizim mekanlarımız. gittiğim yerlerde özellikle açık ayran içerim, açık ayranı güzelse yemeğin lezzetine, ortama falan bakarım, ayran kötüyse bir şey değerlendirmeye gelmez ki kanatcı ağa da maalesef ayranı bile yapamayan bir işletmeymiş.

kişi başı 5 lira kuver yazan buna karşın ikram olarak sadece kibrit kutusu büyüklüğünde peynir veren, ilk olarak sıcak pide getiren sonra hamurdan hallice bayat pide getiren bir enteresan yer.

(işin içinde kanat falan var ya şimdi marka değerini düşürüyoruz diye sourlines'ta yerimiz ayrılmasın.)
  • lanetli bina diye tabir edilen küçükçekmece-avcılar arasındaki terkedilmiş binanın giriş katı ve bahçesinde hizmet veriyor. kanat dışında birşey yoktur kanatın bok püsür çeşidi vardır diye gittim ama o da ne; iki çeşit kanat var. porsiyonda 8-9 tane var ve 19 lira. lezzetli fakat değer mi tartışılır.(bence değer ama tam emin olamadım.)

bu arada o binanın üst katları ne olacak acaba?
  • 1.5 porsiyon izgaranin 90 tl olduğu, getirilen izgaranin hiçbir şeye benzemediği, fiyatlarının aşırı pahalı ve paranın sadece mekana ödendiği lezzetsiz kanat lokantası. ayrıca 1.5 porsiyon karışık izgara taş çatlasın 200 gram et barındırıyor. es kaza birer kadeh rakı içsek hesap 150 tl olurdu. bir daha asla gitmem.