*

şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: akp zamanında gerçekleşmiştir)

edit: başlık başa kalmış. @astearsgoby uyaran arkadaşa teşekkür.

link

(bkz: 22 aralık 2016 ışid'in 2 askerimizi şehit etmesi)
  • lanet olsun paylaşmayın şöyle şeyler ülkeden iyice soğutmayın. bıktık artık tamam.
  • derhal suc duyurusunda bulunup hakkinda sorusturma baslatilmali. igrenc insanlarsiniz igrenc.
  • bundan sonra bu siyasal islamcılarla tekrar bir ve beraber nasıl bu ülkeyi ayaklandıracağız! bu insanlar beni çok yoruyor, çok üzüyor. benim halkım nasıl bu kadar acımasız olabiliyor. yakın gelecekte abd ve avrupalılar ülkemizi işgal etse siyasal islamcılar acımasızlığın nasıl bir şey olduğunu, ötekileştirmenin başımıza neler açtığını o zaman görür belki. islam kötüdür demiyorum. bu yozlaşmış, türk kültüründen uzaklaşmış islam kötüdür. keşke bizde de bir martin luther çıksa.
  • herhangi bir hastaya herhangi bir nedenden ayrımcılık yapıp hizmet vermeyi reddeden bir sağlık personeli görevden uzaklaştırılmalıdır. zira göreviyle ilgili en temel kavramları anlayamamış demektir.
  • ülke güzel insanları hatrına ayakta bu islamcıların hepsini yenizelanda adasına bıraksan bunlar ilk önce tüm ağaçları keser sonra birbirlerini keser daha sonra birbirlerinden medeni ülkelere kaçarlar hepinizden iğreniyorum.
  • sana ne lan, ne zaman zehirlenecegimi sana mi sorucam. belki ben gagavuz türkü‘yüm, hristiyan‘im. belki karay türk’ü, musevi‘yim. belki ateistim, deistim, agnostigim. şamanım lan var mı. sana ne lan sana ne. cocuk tecavüzcüsü alcaklara ayni muameleyi yap bakalim yiyorsa, yarin sabah dogu’ya sürüldüm diye zirlarsin. ya da en kötü ihtimal fetö‘den icerdesin. ulan bir ülke kisa zamanda bu kadar yozlasamaz. suyunuza filan ilac mi karistiriyorlar

edit: imla
  • din ve ahlak anlayışımızın alkol, seks ve yılbaşı kutlamasının ötesine geçemediği bir dönemi yaşıyoruz. sana ne kimin hangi günde ne içip içmediğinden? sen görevini yap. mahallenin imamı sen misin? müftü müsün amk?

tanım: durumdan vazife çıkaran ve görevini yapmayan bir hemşire beyanı.
  • işinin ciddiyetini kavrayamamış bir adet andavalın ettiği söz.
  • islam ülkesinde normal muameledir.

değişsin istiyorsanız, tatilde gezdireceğiniz mabadınızın rahatını değil, doğru düzgün oy vermeyi düşünün!