şükela:  tümü | bugün
 • edeceksiniz; evvel allah’ın izni, sonra milletin desteğiyle ve elbette kahraman türk askerinin namlusunun mizânı şaşmaz şekilde tesis edeceği nizâm ile.

  bakmayın siz buralarda goygoy ile yaygara koparanlara.. fırat kalkanında ve akabinde afrin’in ele geçirilmesi operasyonunda da ‘dağı taşı boş ovaları’ bombalıyoruz, yoktan yere şehidler veriyoruz diyerek bu mecralarda mücadele azminin bizzâtihi kendisine saldıran vatansız bayraksızlar için bugün de mesele kandil’in yerle bir edilmesi, ülkemize dönük tehditlerin ortadan kaldırılması ve yılanı, ininde boğmak değildir. peki, nedir? yeter ki kandil’i dümdüz eden irâde erdoğan’dan gelmiş olmasın. yeter ki ordumuz başarıya ulaşmasın. yeter ki bolca şehid gelsin. yeter ki uluslararası kamuoyu ayaklansın.

  sonunda erdoğan ve temsil ettiği iktidâr gücü yenilsin. dertleri budur bunların.

  türkiye cumhuriyeti devleti; kendisine yönelen tehditleri, neşet ettiği topraklarda boğuyorsa, burada bizlere destek olmak, alkış tutmak ve duâ etmek düşer.

  siz kansızlaraysa, amalarla lâkinlerle kurulan cümleler..

  allah ordumuzla beraberdir.

  millet, devleti ve ordusuna müzâhirdir.

  selâmet ve zafer bizim olacaktır.

  sizlerse tarihe böylece adice kaydedeceksiniz kendinizi. ötesi değil.

  sizler, sarhoşları ve serkeşleri ululayarak gazinocuları goygoylarınızla gazlamaya devam edin. bu devlet artık sizlerin bildiği ve özlediği bir ayağı topal, tek gözü kör, bir kolu kesilmiş, boynuna türlü ellerce urganlar ve tasmalar geçirilmiş o pespâye devlet değildir.

  bütün hâinleri ve gâfilleri döktükleri kanda boğup, ettikleri necisle süslü hâsmane kelâmlarlarında nefessiz bırakacağız elbet.