şükela:  tümü | bugün soru sor
  • iyice zıvanadan çıkmış soygundur.

bunlara bir dur diyen olmadığı için de istedikleri gibi at koşturuyorlar, iş o hale gelmiştir ki bırakın atmlerden kartlı kartsız para yatırma işlemlerinden fahiş tutarlı komisyon almalarını, internet şubesinden, cep banktan dahi işlem yapsanız soyguncu komisyonu tutarlarını milletten söğüşlüyorlar.

teknolojik soygun bir harika dostum, sen de bir banka kursana.
  • ayrıntısını ver de bilelim, kaynaksız detaysız bir serzeniş.
  • ayrıntılı detaylı geçirmece

örneğin
  • (bkz: kaniçi)
    (bkz: köyiçi)
  • şans oyunu değil, kumardır. bugün legal veya illegal hiçbir kumarhanede oyuncunun yediği içtiğinin parası alınmazken bankaların komisyon alması ayıptır. zaten üç kuruşa zevkine oynuyoruz birde bunların komisyonu çıkıyor.
  • tam diyordum ki, 100 tl üzeri almıyor, ss i görünce sustum. ama önce küfür edip sustum.
  • ziraat gibi soyguncular 2 tl alıyor derken, yapı kredi de 2,25 yaptı, tek dayanağımız atatürk'ün bankası iş bankası kaldı demiştim ki geçen gün hesabıma para yatırırken onun da 2 tl yaptığını gördüm.
    dipnot: ziraat, ak, vakıf gibi yerler de 3-5 tl yapmıştır.
  • bunların açığını buldum. muhtemelen bununlada alakası var diye düşünüyorum .

- 100 tl yatır, istediğin miktar içerde kalsın. geri kalanını çek. ilkem ücreti 0 tl

- önemli bu kısım , biliyorsunuz eft ler hem ücretli hemde zaman konusunda sıkıntılı. sabah 9 buçuk - akşam 4. hemde hafta içi. bankadan başka bir bankaya eft yapacaksanız ilk önce göndereceğiniz rakamı bilyonere gönderiyorsunuz, sonrada bilyonerden o hesaba gönderiyorsunuz. hem işlem ücreti yok hemde haftaiçi haftasonu farketmiyor.