şükela:  tümü | bugün
 • nuri ve orçun isimli iki eğlenceli insan tarafından mmc kanalında yayınlanan eğlenceli program(dı)
 • sahip oldugunuz kanki toplulugu turune verilen genelleme ismi.
 • son okuzluk furyasi
 • ben de anlamadım ben de çözemedim. ben seyrederken "deniz kıyısı olmayan ülkeler foseptiğini nereye döker" tartışması yapıyorlardı, ondan olabilir.
 • ehehe düşününce bile gülesim geliyo, iğrenç bile diğemicem bi tuhaf. insanı ağzı açık, sırıtmaya yakın aptal bi ifadeyle ekrana bakar bırakıyo.
 • (bkz: dermisim)
 • kalitesizliğin prim yapması
 • isimleriyle ayırd edemiom ama biri o kadar çirkin ki yane bi bok olmaz ondan, kaşları falan almışlar şekil yapmaya çalışmışlar ama yine de top olabilmek için bile yetersiz bi malzeme. zap yaparken denk geldiğimde kamera buna ööle bi zoom yapmıştı ki hala hafızamdan silemiyorum. hatırladıkça öğürüyorum. öteki de buna nazaran daha bi eli yüzü düzgün ve pıss pısssss. (bkz: allah akıl fikir versin)
 • şu kadar da eğitimlilermiş garip ,yazık.

  kanki nuri : 1977 istanbul doğumlu. a.ö.f. iktisat 1. sınıf öğrencisi yaklaşık 7 yıldır bu camianın içinde!
  anadolu tv'de perfore spikerliği, haber spikerliği yaptı. flash tv'de "ekonomide bugün" programını sundu ve spor spikerliği yaptı. balins, veys ve nehar fm'de ayrıca radyo mega ve star fm'de haber spikerliği yaptı. daha sonra 2000 yılında radyo mega'da hazırladığı sabahların renkli sesi "horoz nuri" programıyla show dünyasına merhaba dedi. orçun'la "kankigiller'i" oluşturunca "horoz nuri" programını bitirdi; ama radyoculuğu bırakmadı. "kankigiller" olarak haftanin 3 günü radyo mega'da sevenleriyle birlikteler. özel bir kanalda sundukları programla, 6 aylık kısa bir zaman diliminde türkiye'nin tanınan simaları arasına girdiler. hobileri; yemek yemek, bowling oynamak, çalışmak. fobileri; kediler, yükseklik, dar alan, tek yaşamak.

  kanki orçun : 1981 istanbul doğumlu. orta öğrenimini tamaladıktan sonra " müjdat gezen sanat merkezi" konservatuarı batı müziği bölümü sınavlarına girdi ve kazandı. 2 sene konservatuara devam ettikten sonra, radyo ve tv programlarının yoğunluğu nedeni ile okuldan ayrılmak zorunda kaldı. gelecekte çok başarılı oyuncu ve müzisyen olmak isteyen orçun, yurtdışında sanat üzerine eğitim almak istiyor. 13 yaşında radyo serüvenine başladı. 7 yıl çeşitli radyolarda program yapan orçun, en son "radyo çocuğu orçun" ile radyo mega'da program yaptı. kitap okumak kendine ayırdığı tek an. özellikle parapisikoloji ve doğu dinleri üzerine araştırmalar yapıyor. ayrıca amatör anlamda söz, beste, aranje çalışmaları yapıyor.