şükela:  tümü | bugün
  • zor günler geçiren ve desteğe ihtiyacı olan yazarımıza ait bir günlük.

senden ricam bu süreçte güçlü kalman.
    evet zor günler geçiriyorsun. hastalık, işsizlik, çaresizlik...
    bunlar bir insan için dayanması gerçekten zor şeyler ama bu sözlükte birçok güzel şeye imza atıldı yazar arkadaşım ve ben inanıyorum ki senin için de yapabileceğimiz bir şeyler var.

yaşadığın zorlukların üstesinden hep birlikte geleceğiz, inan bana.
  • elimden bir şey gelmez ama okuduğumuz bilinsin. az da olsa belki moral verir.
  • brack obama kansere yakalanan bırı ıcın soyle bır tweet atmıs:
    -thıs cancer does not know what he ıs agaınst. gıve ıt hell dear.

yanı dıyor kı bu kanser kımle asık attıgını bılmıyor, kanserı cehenneme gonder.

guclu kal guzel kardesım. kanserı yenen o kadar cok ınsan var kı. sayet kansersen sen de onlardan olacaksın. ben ınanıyorum.
  • amina koyduğum ülkesinde kanser olmana mi yanayım çaresizliğine mi ?

ne desem boş güzel kardeşim umarım sağlığına kavuşursun ve umarım güzel günlere yol alırsın
  • nutkum tutularak okudum.yalnız değilsin ve savaşmayı kesinlikle bırakma.kadınlarda en çok görünen kanserlerden biri meme kanseri.
    inşallah iyi olacaksın.
    çok geçmiş olsun dileklerimle.
  • başlığı günlük olarak sadece kendi kullanmak için açmış olabilecek yazar arkadaşıma da acil şifa dilerken, araya giren entrylerden rahatsızsa eğer, kendi entrymi silebileceğimi de beyan edeyim buradan.
  • öncelikle geçmiş olsun diyorum. cevabını alamadığın, kafana takılan her soruyu bana rahatlıkla sorabilirsin...
    meme konusunda derin bilgilere sahip bir cerrah olmamla berarber, meme kanserli bir annenin oğluyum...

hepsi geçiyor merak etme, sadece zorlu bir süreç. hayattan sakın kopma...

sevgilerimle
  • cevremde kanserden kaybettigim de oldu, kanseri atlatmis olan da. tum bu surecte bana ve hastalara en buyuk motivasyon doktorumuzun soyledigi cumle olmustu:
    "hastalik yoktur, hasta vardir. her hastanin vakasi ve hikayesi kendine ozeldir."
    okudugum kadariyla senin vakan da atlatilan vaka olacak. ne istatistiklere, ne de baska orneklere takilma. kendi guzel hikayeni yaz. guclu olup atlatilabilecek bir surec. o donem ben de eksiyle paylasmistim. unutma ki senin iyiligini isteyecek, tanimadigin bir suru insan olacak artik.

tanim: sonunun guzel biteceginden emin olarak takip edecegim gunluk
  • ıstanbulda senin icin bi organizasyon yapsak ya.
    senin 1 saniye de olsa yuzunu guldurmek icin biseyler cikaramaz miyiz sozluk ailesi?
    yeniceksin. yeniceksin. yeniceksin. bu zilleti yeniceksin!!!
    allah yar ve yardimcin olsun
    atam in dedigi gibi zafer inanlarindir.
  • kendisine iyi dileklerimi ilettiğim genç bir insanın yaşadıklarını anlattığı günlüğü.
    tedaviler sonucu iyi olacağını ümit ediyorum.