şükela:  tümü | bugün
  • umarım sonuna kadar gidilir bu işte. ben bir kıllandım şimdi bu olaydan!!! inşallah insanlarımız mağdur olmadan yapılır bu iş.

link
  • resmi gazetede yayınlansın, sonra inanıp inanmayacağımıza karar veririz..
  • (bkz: dilek özçelik)
    (bkz: dilenci değilim)
    (bkz: görüyorum ki çaresizliği tatmamışsınız hayatınızda)

--- spoiler ---
    dilek özçelik'in amcasının açıklaması:
    “biliyorsunuz daha önce kanser ilaçları, devlet tarafından ödenmiyordu. ama dilek, dönemin çevre ve şehircilik bakanı erdoğan bayraktar ile aralarında geçen diyalogdan sonra, devletin kanser hastalarının ilaçlarını karşılamasına vesile oldu. bunun bakanlık’la için pek çok görüşme ve yazışma yaptı. ve sonunda başarılı oldu. bize de ‘kendimden daha çok, diğer hastalara ilaçlar ücretsiz verildiği için mutluyum’ diyordu.
    --- spoiler ---

illa güzel bir şey olması için, birilerinin bedel ödemesi mi lazım dedirten durum.
    erdoğan bayraktar seni de unutmadık.
  • bir eczacı ve kanserden yakınını kaybetmiş birisi olarak söylüyorum,

"yarraamı ücretsiz!"

hava sıcak. gidin bi dondurma alın. bunları da külahına anlatırsınız.
  • vatana millete hayırlı olsun.

--- spoiler ---

sgk'nın sağlık uygulama tebliği'nde yapılan değişiklikle kanser hastalarının tedavisi tamamen ücretsiz hale getirildi.
    --- spoiler ---
  • ilaç şirketleri bu kadar ilacı kime satacak?
  • iyi guzel olmasi gerekendir ancak bunun yaninda; kansorejen madde ihtiva eden veya risk tasiyan tum urunlere devlet ciddi anlamda el atmali kontrolu altinda olmali. aksi halde cagin hastaligi gittikce cesitlenerek artmaya devam edecektir.
  • sosyal devlet adına geç gelen bir hareket.

p.s: acil şifalar diliyorum.
  • bu konuyu meclis gündemine sokan 25. ve 26. dönem milletvekili barış yarkadaş ne yazık ki yeni dönemde milletvekili değil.

allah tüm hastalara acil şifa versin.