şükela:  tümü | bugün
524 entry daha
  • kesinlikle yukarıda olması gereken başlık.
    allah acil şifalar versin, bir an önce annesine kavuşsun inşallah.
  • lütfen yukarı dayanılacak gibi değil
  • ıcim parca parca oldu.iki senedir ilik donoruyum.her gun aklima gelen muhtelif yaraticilardan,herkesin tanrilarindan,kozmostan iligimin birine,ozellikle bir cocuga, tutmasini ve sifa olmasini diliyorum.18 yasina kadar cocuklar hasta olmasin kafasindayim,varin siz dusunun.koca koca insanlarin dayanamadigi tedavilerle bogusuyor yavru.ustune annesiz,babasiz veriyor bu savasi.bu cocuga ve benzer durumdaki insanlara bunlari yasatanlarin kokune kibrit suyu.
  • şu çocuğun çektiği acılara bak allahım. hastalığı, acıları bir yandan, annesine özlemi bir yandan. bu çocuğun en büyük ilacı motivasyon. ve anne babası yanında olamıyor. her ne olursa olsun annesi çocuğun yanına gönderilmeli. geçici de olsa tedavi süresince yanında olmalı.

ben bir de babayı düşünüyorum. aile fetöcü olarak bir hata yapmış olabilir ama evlat başka bir şey. baba hapiste ve hiçbir şey yapamıyor. eli kolu bağlı. çok kötü çok.

bu fetöcülüğün pişmanlığı yok mu? bulaşmış insanlar ben pişmanım diyemiyor mu? pişmanlıktan iyi niyetten katiller bile ciddi ceza indirimi alıyor. bu pislik tarikata girenler pişman olamıyor mu?
  • umarım yakın zaman da annesine kavuşur
  • filler tepişirken altta ezilen gonca gül. allah seninle olsun yavrucak.
  • gündemde kalsın...
  • bu ülkede herkes her boku yedi. ıhale normal vatandaşlara kaldı.

allah yardımcıları olsun dediğim durumdur. çok zor, kanser hastası bir çocuk, yurt dışına gidiyor ve annesinden ayrılmak zorunda kalıyor. umarım annenin biran önce yurt dışı yasağı kaldırılır. veya anne umarım almanya'ya iltica eder.
  • eksisozluk duyar ekibinin ne hikmetse bu konuyla ilgilenmediğini, mağdur seçtiğini gösteren bir turnusol kağıdı gibi konudur.

mağdur ve mazlum seçenleri de göstermiştir.

ahmet burhan, yürek sızlatmıştır. inşallah en kısa sürede tedavisini annesiyle birlikte görür.

hadi ekşi şu çocuğa sahip çıkalım.
  • almanyanin hangi sehrinde olduguyla ilgili bilgi edinebilen olursa tarafima bilgi verilmesini rica ederim, twitter kullanicisi olanlar eger ulasip detayli bilgi alabilirse cok makbule gecer
56 entry daha