• görmezden gelmeye çalışıp başarılı olamadığım haber... içim yandı yavrucağa, bu acıların hesabını kim nasıl verebilir?
  • allah şifalar versin , allah evlat acısı göstermesin fakat lösev sanki daha mantıklı olmaz mıydı yurt dışı tercihi yerine ? bu işte moral önemli her ihtimale karşı kopmak çok korkunç.
  • metrodayım göz yaşlarıma engel olamadım bu yapılan çok ağır. yavrum benim allah yardımcısı olsun çok üzüldüm.
  • içim parçalandı
  • haluk levent dahi yardım kampanyasında çekimser kalmak durumunda kaldı. memlekette paranoya hakim. kimse aklından geçeni dahi dile getiremiyor. elden bir şey gelmiyor ne diyebiliriz ki!
  • anne ve çocukları ayırmak hiç bir gerekçe ile vicdana sığmaz. böyle bir durumda ise hele ki kanser gibi bir hastalık varken daha hassas olmak lazım.

türkiye'de bir şeylerin ters gittiğine dair çok defa rastladığımız örneklerden birisi.
  • ahmet’in hikayesini bir süre önce twitter da okumuştum ve çok canım acımıştı çaresizliğine, masumluğuna . en kısa zamanda annesine ve sağlığına kavuşmasını temenni ediyorum. konu bu masum yavrunun hayatı ilken olayı siyasetin kirli suyunda bulandırıp insanlara “ama suçlu” etiketi ile lanse etmeye çalışan herkesi de allah a havale ediyorum . elimizden başka bir şey gelmiyor bu nedenle “up”.
    zorunlu edir: ahmet öldü, o muntazam doğruluktaki siyasi görüşlerinize ve adalet anlayışınıza sarılıp rahatça uyuyabilirsiniz. ahmet öldü.
  • burada bir çocuktan bahsediyoruz..
    çocuk o.
    umutları,hayalleri olan bir çocuk..
    hiç birşey ona bunları yaşattırmayı gerektirmiyor..
    kendisine şifa diliyorum tanrıdan..
  • niye bekliyo yetkililer içim cız etti anne deyişine. bian önce iyileş güzel çocuk annenin ne halde olduğunu tahmin edebiliyorum ben bile oturduğum yerden yanında olmak istedim.
  • of ki ne of. sabah sabah bir evlat sahibi olarak ağladığım durum. umarım en kısa zamanda bir çare bulunur bu aileye.
hesabın var mı? giriş yap