• bu cocuk kanseri atlatsa -ki insallah hemencecik atlatir- yalniz basina almanya'da gecirdigi o zor gunleri omru billah unutmaz. onulmaz yaralar birakir ruhunda. insan yavrusu anaya en bagimli turdur. bu haldeki cocugu anasindan ayiranin da iki yakasi bir araya gelmez.

bu ciglik duyulmak zorunda!
  • koca koca insanlar bu illetin verdiği acılara dayanamıyor. ikinci kez videoyu izlemeye benim kalbim dayanmıyor. sen o küçücük bedeninle nasıl dayanabiliyorsun.

siyasetiniz, insanlığınız,dünyanız batsın! insaf !!
  • evlat sahibi olduktan sonra çocuklarla ilgili olumsuz goruntulere hiç dayanamıyorum.allah kimseyi evladıyla sınamasın ister istemez kendinizi o annenin babanın yerine koyuyorsunuz.ben bunu hayalimde bile yaşamaktan korkuyorken bu aile gerçeğinde yaşıyor acıyı çaresizliği çocuğun yaşadığı fiziksel acıyı bir baba olarak inanın kalbinizde 10 misli sancıyla yaşıyorsunuz
  • sabah sabah beni çok üzmüş olan video. çocuklar hasta olmasın, annesiz kalmasın. ahmetçik de hemen sağlığına, annesine kavuşsun inşallah.
  • söz konusu bir çocuk.... up up up
  • devletin özel bir birimi olmalı bence böyle ihtiyacı olan kardeşlerimizi bulup el uzatacak.bunun koskoca devlete bir yük olacağını da hiç zannetmiyorum.
  • hiç unutmam üniversitede yurtta kalıyorum, grip olmuşum yatak döşek yatıyorum, hastalıktan heralde annemi özlediğim için ağlıyorum, ben ki liseyi bile evden uzakta yurtta kalarak okudum.
    zaten bu illet hastalıkla baş etmek zor, bari annesi yanında olsun ki morali yerine gelsin bu küçük yavrunun.
  • izleyemedim, izleyemiyorum, kalbim dayanmıyor böyle şeylere. tahmin edebiliyorum. lütfen yardım edin.

tanım : bir yardım çağrısı
  • sabah sabah moralimi sıfırlayan beni kahreden görüntü.kelimeler yetersiz kaldı. hepsini izleyemedim. yardım edilmeli bir şekilde.küçüğe de sağlık ve mutluluk diliyorum. acı çekmek için o beden çok küçük!
  • çocuğun tedavi için almanya’ya gitmesi ayrı bir trajedi. hani almanya bizi kıskanıyordu? biz daha el kadar çocuğa bakamıyoruz ve alman’dan, avrupalıdan medet umuyoruz!
hesabın var mı? giriş yap