şükela:  tümü | bugün
  • up up up lutfen. ulan takim spor va olunca uc gun gundemde tutuyorsunuz. en azindan up yazin gundemde kalsin be. o kadarlik yapin en azindan.
  • niye bekliyo yetkililer içim cız etti anne deyişine. bian önce iyileş güzel çocuk annenin ne halde olduğunu tahmin edebiliyorum ben bile oturduğum yerden yanında olmak istedim.
  • of ki ne of. sabah sabah bir evlat sahibi olarak ağladığım durum. umarım en kısa zamanda bir çare bulunur bu aileye.
  • bir kere izledim ikincisine kalbim dayanmaz. bir an önce annesine kavuşmalı bu yavrucak.

up!
  • izlerken bile yüreğim dayanmadı o çocuk ana kuzusu nasıl olurda anneyide ahmetle göndermezler.
    sorunun bir an önce çözülmesi dileklerimle.
    up!
  • çok üzüldüm ya. böyle zor zamanlarda hele bu kadar küçük yaşta anneden ayrılması ne demek. lütfen bir an evvel annesi de gitsin.
  • bu cocuk kanseri atlatsa -ki insallah hemencecik atlatir- yalniz basina almanya'da gecirdigi o zor gunleri omru billah unutmaz. onulmaz yaralar birakir ruhunda. insan yavrusu anaya en bagimli turdur. bu haldeki cocugu anasindan ayiranin da iki yakasi bir araya gelmez.

bu ciglik duyulmak zorunda!
  • koca koca insanlar bu illetin verdiği acılara dayanamıyor. ikinci kez videoyu izlemeye benim kalbim dayanmıyor. sen o küçücük bedeninle nasıl dayanabiliyorsun.

siyasetiniz, insanlığınız,dünyanız batsın! insaf !!
  • allah acil şifa versin.
  • evlat sahibi olduktan sonra çocuklarla ilgili olumsuz goruntulere hiç dayanamıyorum.allah kimseyi evladıyla sınamasın ister istemez kendinizi o annenin babanın yerine koyuyorsunuz.ben bunu hayalimde bile yaşamaktan korkuyorken bu aile gerçeğinde yaşıyor acıyı çaresizliği çocuğun yaşadığı fiziksel acıyı bir baba olarak inanın kalbinizde 10 misli sancıyla yaşıyorsunuz