şükela:  tümü | bugün
 • üst edit:

  kendisi, gelen mesajlardan dolayı şikayet ederler korkusuyla tweeti silmek zorunda kalmış. twitter'daki metnin aynısı burada: .

  twitter'dan derdini anlatmaya çalışan bir arkadaşımız için açıyorum bu başlığı. kanser hastası babasının ameliyat olabilmesi için gereken 50 bin türk lirası gibi bir rakamı toplayabilmek amacıyla açtığı butik mağazayı buradan da duyurmak istiyorum. sesini duyurabilmesi ve babasının eski sağlığına kavuşmasını sağlaması çok önemli ve bu konuda sizlerden de destek bekliyor.

  "babama ağustos 2018’de 2.kez kanser teşhisi koyuldu. tıbbi olarak yapılabilecek bir şey kalmadığını söyleyen devlet hastaneleri artık hiçbir şey yapmıyor. aklımıza gelen tüm ihtimallere özel hastane/kliniklerle devam etmek zorunda kaldık. fakat artık maddi imkansızlıklar bizi işin içinden çıkamaz hale getirdi. bir butik açtım ve oradan kıyafet satıp borçların aylık tutarlarını ödemeye çalışıyorum. maddi manevi desteğe ihtiyacım var. gelecek her yardım benim için sonsuz güç olacak, şimdiden çok teşekkür ederim.

  bu butiğe ilginin artması ve satışların patlaması özellikle şu an çok önemli, cuma günü babam tekrar ameliyat olacak ve bize 50 bin tl para lazım örneğin. ama yok, yok. lütfen şunu elden ele paylaşalım, duyurabildiğimiz kadar duyuralım. artık ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. daha düzgün ifade edebilmek isterdim kendimi ama resmen kafa kalmadı.

  kanser türü ne? yumuşak doku kanseri. liposarkom türü. yani kemoterapiyle bile geçmeyen, defalarca ameliyat olmasını gerektiren bir tür.

  devlet hastanesi neden kabul etmiyor?
  devlet hastanesi tabiri caizse bir ayağı çukurda olan hastaya zaten bakmak istemiyor, devlet bütçe vermiyor. babam devlette kemoterapi aldı ve ameliyat oldu, sonra durum tekrar edince bize kusura bakmayın dendi.

  her soruyu yazdığım linkteki instagram hesabımdan cevaplayabilirim. yeter ki artık sesim duyulsun. 20 yaşındayım ve 2 günde 50 bin lira nerden bulunur diye düşünmekten kafam çatladı! yeter artık. sadece babamı ve onun sağlığını düşünebilmek istiyorum.

  yardım kampanyası gibi bir şey başlatacaktım ne yazık ki valilik izni olmadan olmuyor, birkaç aya onu halledip öyle ilerleyeceğim oradan. şimdilik bu kadar. yanlış bir laf ettiysem affola, niyetim hiç kötü değil. şimdiden çok teşekkür ederim."

  butiğin instagram linki şu: oblomov butik

  patoloji sonuçları:
  1
  2
  3
  4

  1. edit:

  duyuru sahibinin twitter hesabı eklendi.

  2. edit:

  hastaya ait 2019 yılının patoloji ve tomografi sonuçlarını ekledim.

  şubat ayının tomografi sonuçları: .
  nisan ayının patoloji sonuçları: .
  haziran ayının tomografi sonuçları: .

  3. edit:

  hala şüpheci yaklaşan ve valilik izninden bahseden arkadaşlar var, durumun valilik izni almak için uğraşarak vakit kaybedilmeyecek kadar acil olduğunu belirtmek istiyorum, tüm bu kanıtlara rağmen içinde hala dolandırıcılık şüphesi olanlar varsa bir kez daha düşünmelerini istiyorum. gerçekten acil bir durum söz konusu.

  4. edit:

  uludağ sözlük'te hastalığın başlangıcından bu yana kadar uzunca bir anlatım var, okumanız önemli: .
 • up upp upp
 • up.
 • destekleyiniz efendim.
 • up
 • destek verilmesi gereken arkadaşımız.
 • gerekli yardımın bir an once yapılması çok önemli durumdur. aslında herkesin böyle bir durumla karşılaşabileceği unutulmamalıdır.
 • başlık yukarı
 • up up up
 • eksi sozlugun en sevdigim yani, bu tur konularda muazzam bir birliktelik ve duyarlilik gostermesidir.

  umarim gerekli miktar en kisa surede toparlanir.
hesabın var mı? giriş yap