şükela:  tümü | bugün
  • bir çaylak arkadaşımız olan sonsuz methiyeler in isteği üzerine açılan başlıktır. bahsedilen annemiz bu arkadaşımızın annesi. olası ayrıntılar için kendisiyle iletişime geçebilirsiniz. desteklerinizi bekliyor.

"annem 2017’den beri mide kanseri. 2018 temmuz’da kurtulduğumuz hastalık, 2019 ocak ayında tekrar ortaya çıktı. şimdi karaciğere ve bütün karın zarına yayılmış durumda. annem uzun süre çok acı çekti, sürekli kustu ve buradaki doktorlar bu sorunları çözemedi, daha sonra bağırsakları tıkandı ve ameliyat oldu, ameliyat kötü geçti. hastalık çok ilerlemiş yapabileceğimiz hiçbir şey yok dediler. türkiye’de birçok doktor ve hastaneden bu yanıtı aldım. bunun üzerine yurtdışını araştırmaya başladım, annemin dosyalarını iyi olan bütün avrupa hastanelerine gönderdim ve letonya ve ispanya’dan tedavi edebiliriz yanıtı geldi, tabii ki çok maliyetlilerdi ama ben yeterki bir tedavi, bir ihtimalimiz olsun diye bakıyordum. daha sonra araştırma yaparken şans eseri türkiye’de özel bir hastanede bir doktorun bu tedavileri uyguladığını öğrendim ve hemen randevu aldım. görüşmenin ardından türkiye’deki ve ispanya’daki doktor aynı tedaviyi önermişti. bir tedavi bulabildiğimiz için inanılmaz mutlu oldum, çünkü defalarca yapılacak bir şey yok lafını duydum. ben %1 ihtimal bile olsa bir ihtimalimiz olsun istiyordum, 1, 0’dan büyüktür diyordum ve sonunda bir tedavi bulmuş olduk. tedavinin iki aşaması var, ilk aşamada kombin bir tedavi uygulanacak ve bu kombin tedavi işe yararsa ikinci aşamada farklı bir kombin tedavi tedavi uygulanacak. biraz maliyetli bir tedavi ve kullandığımız akıllı bir ilaç var, bu ilaç pahalı ve şu an benim tedavi için bu ilaca ya da bu ilacı alacak paraya ihtiyacım var."

edit:arkadaşlar valilik izni 1 ay kadar sürebiliyormuş. buradan paylaşmak yasal olmayabilir. iban isteyen arkadaşlar sonsuz methiyeler ile özelden iletişime geçebilir.
  • çok geçmiş olsun dileklerimi ilettiğim bir yazarın isteği.

ben de yakın zamanda babamı kanserde kaybettim. acınızı anlıyorum. inşallah istediğiniz ilacı alacak yardıma ulaşabilirsiniz. ben öğrenci olduğum için madden yardım yapamam ancak dualarım sizinle.

lakin bu ülkede iyilik gösteriş için yapılıyor. nyc'de özel üniversitede tiyatrocu olan kişiye 1 günde 120 bin tl yardım yapılır ama hastaya, çaresize yapılmaz. vicdanlı insanların münferit yardımları dışında. inşallah yanılırım.

son olarak bunun için valilikten izin alıp iban paylaşarak kampanya düzenlerseniz sonuca ulaşmanız daha kolay ve güvenilir olacaktır. annenizin ellerinden öpüyorum. rabbim şifa versin.
  • bir kampanya izni alıp iban paylaşarak el elden yardımcı olunması gereken istek. belirtildiği gibi, dandirik bir tiyatrocumsu çaylağına dünyanın parası toplanabiliyorsa neden olmasın diyorum.
  • up
    kampanya izninin nasıl alınacağını bilen arkadaşlar çaylak arkadaşımızı haberdar edebilirler.
  • iban mesaj atılsın az çok demeden yardım edelim.
    gönül ister ki kimsenin başına gelmesin böyle şeyler ama geliyor, çok üzücü.
  • up
  • ilacın adı cyramza. 100 mg olandan 16 kutu almamız gerekiyor. her tedavide 400 mg kullanılacak ve 2 haftada bir 400 mg cyramza almamız gerekiyor.
  • bir valilik izni bir de ıban beklitoruz. gerisi buraya kalmış. burası ekşi sözlük ama buraya kaldıysa burada kalmaz. acil şifalar
  • başlık için up.
    acil şifalar dilerm en kısa sürede atlatır annen. anneler kutsaldır.
  • up olsun, umarım iyileşir.