şükela:  tümü | bugün
  • üst edit: gönderileri makina mühendisleri odası ve yıldız teknik üniversitesine gönderip şikayette bulunduk, sonucu bekleyeceğiz.

allah belamı versin şu insanları benim elime verin bir kaşık suda boğarım. o kadar sinirim bozuk, tam yatmaya gidicem bi instagrama bakayım dedim ve keşfette şöyle bir fotoğrafa denk geldim. altında gördüğüm yorumlar kanı beynime sıçrattı. şurada iki gram insanlığı kalmış hukukçular varsa bunlar hakkında suç duyurusunda bulunsunlar. bu kadar mı iğrençleştik biz ya bu kadar mı kötü olabilir insanlar. ulan(burada köpek demiştim, köpeğe hakaret olduğundan sildim) sen nasıl bir yaratıksın ya.

gönderi

yorum

yorum

yorum

yorum

yorum

rezil rüsva yorumların sahipleri

esmanur_ylmz

şu ikincinin nickini yazmaya yüreğim el vermedi ama bununda ayrıca ilgilenilmesi de lazım
    selaniklipicataturk

uplayan elleriniz dert, işlem yapacak kaleminiz zeval görmesin, gerekli her yere şikayette bulunalım

edit: profillerini kapatabilirler diye screenshootlar da ekledim

ikinci ss

edit2: @en son uctugumda 14 yasindaydim a teşekkürler, profil fotoğrafının büyüğünü almış

edit3: yorum yönderiden kaldırılmış ama ekran görüntüleri elimizde artık
  • vicdansız, terbiyesiz, ahlaksız ve bencil olmayı gerektirir. hanım kızımızda da hepsi var gibi duruyor.
  • insanlıktan çıkmaktır. ama öyle bir özgürlükleri var sanıyorum gidip elleriyle öldürmedikleri sürece. yasal bir yaptırımı yok, maksimum kınama ve sosyal linç.

bir de insan sevmeyen insanlar var, alt tarafı insan diyen. gerçi en son kendine reptilian diyen biri demişti bunu. belki de bir şeytandır bunu yazan.

kendini insandan üstün gören herkes diyebilir alt tarafı bir insan gebersin gitsin diye. insanlar da bazen alt tarafı bir karınca alt tarafı bir kedi diyebiliyor.

bu konularda uygulanan yaptırımlar bence boş. eğitim ve algıları değiştirmek daha önemli. lincimi yerim ama diyeceğimi de derim, çeker vururum paşa paşa yatarım diyen kafalara sökmez yaptırımlar. kafaları değiştirmenin yolları aranmalı.
  • yazar bana destek için mesaj atmış.
    bak dostum böyle insanlar için tek bir yetkili merci var. ona da biz allah diyoruz.
  • karı mühendis olayım derken beynini makineye kaptırmış.
  • yazar bana destek için mesaj atmış. işi allah’a bırakmadan destekliyorum.
  • vicdansız ve hayasızdır net !

ama beddua edemeyiz allah aynısını başına versin diye. çünkü insanlık bunu gerektirmez.

şikayet etsen ne değişir bilemem ama sen onu değil de, şu zihniyeti şikayet et. insanlar ne ara bu kadar vicdansız oldu diye.

"kınamayınız, kınadığınız şey başınıza gelmedikçe ölmezsiniz."
  • kullanıcı adı bile ( @selaniklipicataturk) nasıl bir insan olduğunu, nasıl bir kalbi olduğunu anlamaya yetiyor.

diğer dengesiz (@esmanur_ylmz) ise ilk buluşma tarihini profiline yazan bir ergen. ne bekliyoruz ki?
  • sosyal medyanın berbatlığını tekrardan bize göstermiş yorumlardır.
    hayatında aynı ortamda bulunmayacağın, muhatap almayacağın insanlarla yüz göz etmesi benim açımdan sosyal medyanın en kötü yanı. böyle çapsızlara, hayatına müdahil olabilme fırsatı veriyor işte.
  • güzel bir toplum olabilirdik belki ama çürük elmamız çok fazla artık..