şükela:  tümü | bugün
  • inanmayin, valilik izni yok, 4 ay once soyledim iki ay suruyor dediler, ama hala almadilar. 5 onkolog raporu gerekiyor dediler, o da yalan, valilik kampanyasi icin tek onkologun oldugu her hangi bir hastane bu heyet raporu verebiliyormus. dernekler mudurlugunun bu yondeki yeterlik belgesini yukarida bir baska entry de yeyinladim.adamlar biliyor ki, valilik izni olursa valilikte bir hesap acilir ve para amaci disinda harcanamaz. verilen telefon numaralarina, belge vs diye koyduklari senaryolara itibar etmeyin. florans n. hastanesi zaten pahali bir hastane. belki gunluk yatak masrafi bile o kadar para tutar. parasiz biri, hele kanser hastasi oranin kapisindan giremez. adamlar parayi ortamlarda bir sekilde eziyorlar, para bitince buraya gelip hastamiz var diye sizleri sögüsluyorlar.
  • acil sifalar diliyorum butun kalbimle

up up up
  • durumumdan dolayı maddi destek sağlayamadığım ama uplayarak belki aradığı desteği bulabileceğini düşündüğüm kampanya.

çok geçmiş olsun.

up up up
  • yaradandan çok çok acil şifalar diliyorum, up up up up
  • allah acil şifa versin çabucak iyileşsin inşallah
  • elimizden geldiğince yardımı daha çok yerlere duyuralım. annemizi yaşatmak için gerekirse uyumayalım. keşke anneler ölümsüz olsa :(
  • kardeşim son evre testis kanseriydi. tam 1 yıllık tedavi süreci sonunda hastalığı yenip sağlığına kavuştu. çok zor bir durum, acil şifalar diliyorum. öğrenci olduğum için elimden bir şey gelmiyor. umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur.
  • üstte tutulması gereken başlık up up
  • inşallah tez zamanda sağlığına kavuşur.
  • geçmiş olsun allah şifasını versin inşallah tez zamanda