şükela:  tümü | bugün
  • entry tamamen silinip linki silme durumundayım.

yalan habermiş neyse ki..

http://www.cumhuriyet.com.tr/…rine_sorusturma.html#

olayın üzücü olan tarafı böylesine aşağılık bir habere bile gerçek sanıp inanacak hale gelmemiz.

her gün defalarca en aşağılık en alçak sapıklık ve insanlık dışı haberi duyuyoruz ve elimiz kolumuz bağlı hiçbir şey yapamıyoruz lanet etmekten başka..

bu gerçekten yaşansa bile "yok artık bu kadar da olmaz" diyemiyoruz.. çünkü çok daha ağırları yaşanıyor, yaşanacak ne yazık ki..
  • haber doğru ise yazıklar olsun dediğimdir.

gerçekten maymundan evrildiysek dönsek ya keşke yine ona. insan olmak bazılarımıza birkaç gömlek fazla geliyor çünkü. o bazılarımız da diğerlerine "keşke bu insanlarla aynı havayı solumasam." diye düşündürtüyor. bu böyle bir döngü haline geldi artık...

e be imam... e be imanlı insan... senin ateistdediğin, büyük ihtimalle kınadığın o insanlar var ya, onlar yapmaz bunu. allah'la ilişkin seni ilgilendirir, bana ne? mesleğin yapmana rağmen, bana ne? ama vicdanın da mı yok be adam?

pisliksin, bil bunu.
  • yalan haberdir.

haberin ismiyle ya da benzer anahtar kelimelerle aratırsanız aynı haber sitesinin mart ayında da isimleri vb değiştirerek benzer bir haber yayınladığını görebilirsiniz.
    ayrıca mart ayında yayınlanan haber için şöyle de bir haber mevcut.

her gün benzer olayları yaşarken neye daha çok üzüleceğimizi şaşırmışken bu haberleri yapanlara da ne desem bilmiyorum. bugün sadece bu haberin doğru olmadığına şükredebiliyorum.