• 2004 yılında yakalandığım kanseri yendim.

bir aksam yemek yerken sofrada ağızdan ve burundan aniden kan gelmesiyle şişli etfal eğitim ve araştırma hastanesine yatırılmam sonucu ile kanser teşhisi konulmuştu.

yaklaşık 2 sene kadar hastanede yattım ara ara eve gönderdikleride oldu ama tedavi zamanlarım benim için çok zor geçmişti

aradan zaman geçtikten sonra ayakda tedavi görmeye başladım ve ufak ufak atlattım :)

ilaç aldığım zaman vucudum tedaviye yanıt vermıyordu ama o son seans herşeyi değiştirdi aksi halde olsaydı şuan aranızda olmucaktım.

aradan tam 14 sene geçti.

bir rica üzerine ekşisözlüğe konuyu taşıdım ,arkadaşımızın tedavi sürecindeki çekindiği fotoğrafları ve son halini aşağıdaki linkte bulabilirsiniz

arkadaşımızın instagram adresi için link

donanım haberdeki konu
    link
  • 1 sene önce babama konulan ileri derece kanser teşhisi ve ona biçilen 3 aylık bir ömür. akabinde tüm organlara sıçrayan tümörün küçülmesi hatta bitmesi. şimdi benden daha dinç daha pozitif. sanki yeniden doğmuş gibi. ömür biçen doktorlar şaşkın. biz ise mutlu.

kanseri yendi.

hayatla ölüm arasında mücadele edip hayatı seçenleri daha fazla ne mutlu edebilir ki.
  • kanserden babasını kaybetmiş birine, gecenin bir yarısı mutluluk veren başlık.

çok yaşa !

keşke daha detaylı bilgi verilseydi. nasıl bir süreçten geçtiğini, kanser türünü ve tedavi yöntemi için bir edit bekliyoruz.
  • süreç uzun ama umut sonsuz, sağlıklı yaşa, ömür güzel, yaşamaya değer, olgunlaşınca manalaşıyor nefes almak
  • helal olsun. sağlıkla yaşa
  • cok gecmis olsun.hep mutlu ve saglikli olman dilegiyle!ıyiki aramizdasin.
  • kanser hastalığı ve tedavisi sürecinde, bağışıklı güçlendirmek çok önemli. bedeni sağlıklı tutmak yanında ruhsal bakımdan da pozitif olmak , bağışıklığı güçlendiriyor.
    kanser tedavisi zor, ancak mümkün bir hastalık. geçmiş olsun diyorum kendisine.
  • ahh nee güzel haber. bizlere de cevap vermiş bu kardeşimiz... sevgilerimi yolluyorum.

dilerim bütün hastalar sağlıklarına kavuşur ve bir daha sağlık sıkıntısı çekmezler.
  • allah kimseye sağlıkla ilgili dert vermesin.
  • göz dolduran başlıklarda bugün.
    birçok yakınımı kaybettiğim ve içimden bir sesin, ona birgün benim de teslim olacağımı söylediği hastalıktan kurtulmanıza çok sevindim. ne mutlu size, hepimize... :)
hesabın var mı? giriş yap