• bu şerefsizin alacağı ceza, amerika'yı sevmek için en önemli sebeplerden birisidir. herkes biliyor ki en az 25 yıl ceza alır ve aldığı o cezayı da eşşekler gibi en ağır şartlarda yatar. allah'ın bu rezile kahhar sıfatıyla davranmasını dilerim.
  • babalık sıfatını kirletmeyelim lütfen.

başlığın doğrusu şudur: kanseri yenen 1 yaşındaki kızını öldüren canavar
  • en büyük hayali kız evlat sahibi olmak olan biri olarak; baba sıfatlı bu caniyi öldürüp, katil ünvanımı hayatımın sonuna kadar gururla taşıyabilirim.
  • bir kez nefes almaya bile hakkı olmayan, daha yaşı dolmadan kanserle boğuşmuş dünyalar sevimlisi kızını sopa ile dövüp öldürmüş canidir..haberi okuduğumdan beri kendime gelemedim..insanlar çocukları için can verirken bu zavallı bebeğin şansızlığı nedir, isyan etmemek elde değil.. ilgili haber: kanseri yenen kızını kıskandığı için öldürdü
  • hayvan herif.
    karnımda daha 3 haftalık bebe var hatta daha bebek yok bile, hatta daha kese bile yok ortada, tesadüfen hamile kaldığımı öğrendim ama daha bu kadar ortada netleşmiş birşey yokken bile ödüm kopuyor birşey olacak diye.
    ya nasıl insanlar var ya. nasıl ya.

edit: oldu. çok kötü oldu :( çok kalmadı bende cennete uçtu :(
  • senin o gülen gözlerine kurban olayım çocuk.

kahreden haber.

bu adamı idam etmeyin. çok kısa yoldan kurtulmuş olur. idam çok hafif bir ceza.
  • dünyayı uzaylılar istila etse, uzaylılar tarafına geçmemi sağlayacak olaydır.
  • 1 yaşında kızım var. öpmeye kıyamıyorum. düşüp canını yaksa benim içim sızlıyor. anlamıyorum gerçekten nasıl bir canilik nasıl bir gözü dönmüşlük bu? kanserden betermiş babası. belli ki hayatı boyunca hiç sevilmemiş ve bunun acısını kızından çıkartmış insan müsveddesi.
  • şuan oturduğum odanın yanında daha 15 günlük kızım uyuyor ve aciktiğinda içli içli ağlamaya başlıyor. ben kızımın ağlamasına dayanamıyorum ve hanıma kızıyorum hemen emzir diye. bu nasıl bir vicdan nasıl bir mantıktır allah belasını versin.
  • linkte hürriyet gazetesi haberine yapılan yorumlarda normal gelmiş insanlara. kıskançlık genetiğimizde var demiş biri. kabil le habil demiş öteki. çocuk yapan geri plana düşmeyi kabul etmeli, ya da benim gibi kıskançsa çocuk yapmamalı demiş bir diğeri. kıskançlıktan kendi çocuğunu öldürmek insanlara bu kadar olağan gelebiliyorsa demek ki ne kadar kıskançlar. demek başkalarını ne kadar kıskanıyorlar. çocuğuna bunu yapan, başkalarına ne yapmaz. korkunç insanlarla aynı gezegende yaşıyoruz.
hesabın var mı? giriş yap