şükela:  tümü | bugün
 • az önce şurada okuduğum haberdir.

  şöyle yazmışlar:
  "kanser, aids ve otizm gibi hastalıkların kesin çaresini bulmak üzere araştırmalar yapan dr. bradstreet, göğsünden vurularak öldürüldü. henüz az bilinen fakat kanser, hiv virüsü ve otizm üzerinde çığır açacak potansyele sahip olan gcmaf adındaki molekül üzerinde ciddi araştırmalar gerçekleştiren dr. bradstreet’in cesedi, bir nehirde sürüklenirken bulundu."

  buna benzer olayların daha önce de olduğundan ve olmaya devam ettiğinden bahsedilmiş.

  ne kadar doğrudur, medya uydurması mıdır, yoksa gerçek midir bilemiyorum. hani halk arasında sürekli söylenen 'kanserin çaresini buldular aslında ama bu kemoterapi radyoterapi cerrahi üçgenindeki tedavi olayı çok büyük bir finansal sektör, işte onun bozulmasını istemiyorlar' şeklinde fikirler var ya biraz da bununla bağlantılı halk dedikosundan ibaret gibi.
  diğer yandan gerçek olma olasılığı da pek az değil sanki. bilemiyoruz ki neler dönüyor. ama şöyle bir şey de var, bu kanser tedavisini bulan, bulmak üzere, buldu bulacak olan doktorları öldürmeye karar veren kimselerin kendileri, yakınları, çolukları çocukları hiç mi kanser olmuyor, ya da olmayacaklarının garantisi mi var? yani bu lanet hastalık tüm insanlığı ilgilendiren bir şey, organik bir beden taşıyan herkesi ilgilendiriyor. ben anlamıyorum kanserin kesin bir çaresinin bulunmasını hangi ahmak istemez, hangi gerizekalı insan grubu sırf maddi çıkarlar için buna engel olmak ister aklım almıyor. eğer bu doktorların öldürülmesi olayı doğruysa hakikaten, bunu yapanların acı içinde kıvranarak kanserden ölmeleri dileğiyle...
 • haber özelinde konuşmuyorum ama zırvalık olduğu açık haber. almanya olmamamızın sebebini 2-3 aselsan mühendisine bağlayan pek değerli halkımız komplo bulduğu için atlayacak ama olsun.

  kanser araştırmaları dediğimiz şey öyle 2-3 doktorun ev labında yaptığı zihni sihir çalışması değil biraderlerim. büyük şirketlerin yaptığı, yüzlerce insanın kolektif çalışmasını içeren, dünya kadar para akıtılan bir sektör bu. öyle bir kişi buldu,onu da öldürdüler, vah vah vah demekten uzak azıcık.
 • (bkz: silah endüstri)

  (bkz: ilaç endüstrisi)

  bu ikisi kafadan dünya ekonomisine damgasına vuran endüstrilerdir. kimse bacağına kurşun sıkmaz endüstrilerde.
 • çaresinin niye bulunamadığını açıklayabilecek uzman arkadaşları beklememe vesile olan haber.

  bu da mı stresten?
 • çok ciddiye aldığım haber. sonuçta blogspot uzantılı bir sitede yayınlanmış. site bana çok güven verdi. akademik makalelerde kaynak olarak bile kullanılabilir.
 • zaytung haberi gibi... olayı bi yazar aselsan mühendis ölümlerine benzetmiş. çok yakınların aselsanda çalışıyor, ölenlerin çoğunun stratejik olmayan birimlerde çalışan mühendisler olduğunu söylüyorlar..
  he he cıa öldürdü hepsini mühendislerin,
  doktoru da roche!!!
 • belki zırvalık olan haberdir. ama şu bir gerçek, karı düşecek, varlığını tehlikeye sokulacak şirlketler; çok gaddar olabiliyor. cinayeti geçtim, katliam müsebbibi oluyorlar. haber özelinde bunun acı halini hissettiriyor.
 • tedaviyi bulduğu için mi vuruldu yoksa tefeciye borcu olduğundan mı vuruldu bilinmez.yanlış kadını da sevmiş olabilir.
 • "kanser tedavisi yoktur, akciğer kanseri tedavisi, meme kanseri tedavisi vs vardır." (bir doktor utancından meme yerine göğüs yazamaz, belirttikleri vücut bölgeleri dahi farklı) cümlesi bir nevi doğru olsa da yine de belirli kanser türlerinde, değişen dozlar ile aynı ilaç kullanılması doğru olmalı. zira metastatik aktivitesinden dolayı, söz temsil, memedeki kanser hücresi gidip beyine yerleşiyor ve beyin kanseri oluyorsun. bu durumda aynı ilacın farklı dozları bu iki kanseri de öldürebilecek minvalde olabilirler. "bunları söylüyorsun da birader sen doktor musun?" diye soracaklara söyliyeyim, yok değilim sadece genetik ve biyomühendislik bölümünde kanser üzerine doktora yapan bir moleküler biyoloji ve genetik mezunuyum.

  edit: imla