şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sj'nin efsane kantincisi. eglenceli adamdi ama cok asabi olurdu, teneffuslerde kantinde yigilma olup da tezgah sallanmaya baslayinca elindeki sise suyla puskurturdu ogrencileri. tostun pismesini beklerken bi araba laf ederdi. bir de camlicalari oyle bir soguturdu ki buzlanirdi camlicalar, yari buz yari gazoz icerdik. anadol coupe'si vardi, ozenle bakar parlatirdi. sonra lise'ye transfer oldugunda kantinin arkasina dev gibi bir bilardo pinpon tesisi kurmustu ki lise'de bilardo sanirim tarihe gecmelidir. ama kaybettik kalp krizinden.
  • kendisi de saint joseph mezunuydu. tabi ki de en büyük özelliklerinden biri fenerbahçeliliğiydi. kantinde sarı kırmızı bir kova ve tabut bulundu yıllarca. sinirli ama çok iyi bir insandı. unutulmazdır.
  • saint joseph'in kantininin unutulmaz safi abisi.. delirtirdik onu tezahuratlarımızla, ustumuze bir kova suyla saldirana kadar.. gayet sinirli bir anında birilerine bagirip çağırırken başka bir arkadaşın "safi abi benim kroket noldu" sözüne verdiği "kroketine kodurtma" cevabı hala aklımdadır.. mekanın cennet olsun safi abi..