şükela:  tümü | bugün
  • först leydi @alexandraarzat ın "güle güle paşam" krizi büyür, büyümelidir.

ya ikiniz de gidin ya da @londonphile (eğer kendi gitmediyse) geri gelsin.

burası sizin çiftliğiniz değil. eğer öyle düşünüyorsanız ve gerçekten öyle ise biz gidelim.

edit: yazara hesabı iade edilsin ve özür dilensin. tek beklentimiz bu. ancak dünden beri gerek kanzuk gerek eşi hakkında öyle çirkin başlık ve entryler gördüm ki böyle bir torpil durumu olmasa da sözlükten gitmek en mantıklısı gibi duruyor.
    ekşisözlük maalesef çoktan pislik çukuru bir platforma evrilmiş. dolayısıyla sözlük ceo sunun bir yazarı uçurmuş, eşine torpille yazarlık vermiş olmasının en ufak bir önemi bile yok bence.

kanzuk ve alexandraarzat a en büyük kötülük zaten bu sözlükte yazar olmak ve sayısız seviyesiz insanın aptal yorumlarına maruz kalmak olduğunu düşünüyorum.

kanzuk ve sözlük yönetimi bu bok çukuruna dönmüş sözlüğü temizleyemeyeceğine göre en güzeli kendine saygısı olan insanların burayı terk etmesi.

ne hikmetse ülkeden siktirolup gitmekle sözlükten gitmek nedenleri birbirine çok benzer.
    yani aslında bok çukuruna dönen sadece bu sosyal platform değil. her yer aynı. herkes aynı.
    bundan sonra sanırım sadece belli konularda bilgi edinmek için girmek en güzeli bu sözlüğe.
  • sözlüğün sahibi yeni gelin ise söyleyin bilelim.
    adaletse eğer yeni hürrem ve kanzuk ta gitsin.

+1
  • (bkz: sedat koş sözlüğün anasını sikiyorlar)

millet korkuyor galiba bu başlığa yazmaya. yıllardır okur/yazarım bu sözlükte, böyle rezil duruma düştüğünü ilk kez görüyorum. uçurulursak 15 yıldır hayatımda olan sözlüğe veda eder giderim, girmem bile bir daha. varlığını bile silerim aklımdan.

@londonphile geri dönsün.
  • kesinlikle katılıyorum. bu yaşanan skandal ekşi sözlük tarihinin en büyük rezaletidir. ama kime neyi anlatıyoruz efendim. bırak kanzuk'u ssg bile alex'in entry'sini favlamış. yüzbinlerce yazarın emeği, birikimi sayesinde milyon dolarlara kondunuz. şimdi de dalga geçer gibi sitede aşk kelebekliği yapıp sizi eleştirenleri uçuruyorsunuz.
  • bence de ya uçurulsunlar ya da sözlüğün adı alexsözlük olsun. 2 kere uçuruldum. toplamda 5 yıl beklemişimdir çaylak olarak. hakkımı helal etmiyorum.
  • tanım: adaletsizlige karsi bir istekte bulunan kampanya basligi.

rezaletin daniskasi, hosgorusuzluk ve adaletsizlik bu yapilan.
  • bize metro turizm muavinleri gibi muamele yapacaksanız peşin peşin söyleyin de ona göre kendimiz çıkalım sözlükten. haksız yere uçurup, bir de arsız arsız arkamızdan taşak geçmeyin. katılmasam da bir açıklama beklediğim kampanya. sözlüğü sözlük yapan yazarlar değilmiş demek ki. yazıklar olsun!
  • bakalım biz mi uçacağız yoksa onlar mı?
  • kanzuk u uçurabilecek tek bir kişi biliyorum o da kanzuk a ekmek arası döner yediriyor bildiğim kadarıyla. gidin uyuyun yarın mesai var arkaaaşla.