şükela:  tümü | bugün
  • az önce balkona çıkarak haykırdığım istek dolu cümle.

lafı fazla uzatmadan direkt konuya giriyorum.

değerli büyüğüm kanzuk, ekşi sözlük bünyesinde henüz yeni sayılabilecek gencecik bir mühendis adayı olan şahsımı, boş ve beyaz bir sayfa olarak tanımlamaktan herhangi bir utanç duymuyor, çekinmiyorum. her temiz sayfa gibi benim de yegâne idealim: değerli bir kalem tarafından doldurulmak. kariyerime cumhuriyet tarihinin görüp görebileceği en başarılı ve sempatik internet girişimcisinin yanında başlama arzumun gerçeğe dönüşeceği o kutlu günün artık geldiğine inanıyorum. üstelik bu uğurda 8 bin tl civarında bir maaşa dahi razı olacak kadar gözümü karartmış bulunmaktayım. ha bir de cumartesileri çalışmam. elbette bunlar konuşmaya değmeyecek lüzumsuz detaylar.

sadakatimden şüphen mi var? olmasında bir sakınca görmüyorum zira son sekreterin tarafından dolandırıldın, hor görüldün, haince sırtından vuruldun. bu da yetmezmiş gibi taciz iftirasıyla gündeme gelerek louis ck'den sonra aynı iddiayla gündeme oturan ikinci tombul adam oldun.

sevgili kanzuk, sadakatimden şüphe duymaman umuduyla, yazımın sonuna geçmiş entry'lerimden iki örnek ekliyor ve kararı sana bırakıyorum.

(bkz: #68676735)

(bkz: #70071642)

başkanım beni al.
  • (bkz: tamam)
  • beni sekreterin yap, küçük bir delikten dikizle beni. dürümünü yediğim.
  • gecen sene nisandan beri sozlugun genel mudurunun eray endes oldugunu bilmeyen sekreter adayinin, sekreterlik yapacak vasfi olmadiginin gostergesi olan istektir.

basak purut 2017 nisandan beri, eksinin ceo'su olup, sekreter degil asistan kullanir.. hatta onu bile kullanmayabilir.. ihitiyaci yoktur..(nabicak amk ssg ile californiada takilirken yanci mi alicak asistan diye) ihtiyaci varsa da, ceo asistanligi zaten her onune gelene verilesi bir pozisyon degildir.

gecmis olsun.. :)

ama eray endes e yaz.. o ayri..