şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: aktroll)
  • (bkz: mal)
  • (bkz: malak)*
  • #77485961 numaralı entry sonrasında şahsımı aktrollükle yaftalamış ve sözkonusu entryde söylediğim şeyleri birinci elden doğrulamış primat.

entrylerinin %90'ı da fikirlerini beğenmediği kişilerin nickaltlarına aktroll damgası yapıştırmaktan ibaretmiş zaten. bunun gibi beyinsizler yüzünden insanlar birbirlerinin siyaset-dışı konulardaki yorumlarından da faydalanamaz hale geldi.

edit: pkk'lıymış sanırım.
  • (bkz: mal turnusolu)
  • kendisine aktrol diye iftira atan satılik beslemeleri gösteren kullanıcı adı. girdilerime 3 sn bakan biri aktrol olmadığımı anlar.

serefsiz aktroller de ancak algı kasar
  • girdilerinin %40'ı nick altına, geri kalanını da pkk'yı ve terörü övmek üzerine oluşturulan bir yazarımsı;

kendince argümanlarını çürütemediği yazarların altına, aktroll, başlıklarını engelle vs. diyerek kamu oyu oluşturmak istiyor. bilmiyor ki; burada engelle butonunu kullanan tatlı yaratıklara zaten ulaşmak imkansız. kendim için konuşacak olursam. deve kuşlarından hoşlanmam. sözlüğü kullanan yazarların hemen hemen hiç birisi okumuyor, araştırmıyor, yeni bilgilere kapalı.

benim sözlüğü kullanma amacım ise; kurtarılabilecek olduğunu düşündüğüm güzel insanları sizin hastalıklı düşüncelerinizden kurtarmak. sizin deve kuşu taklidi yapmanız, gerçekleri değiştirmiyor. tam aksine son derece kuvvetli olan argümanlarıma yeni argüman üreterek çürütmenize engel oluyor. buda benim hoşuma gidiyor.

kaldı ki 3 cümleden daha uzun girdisi olmayan bir insan; diğer insanları nasıl troll olmakla suçlayabiliyor? troll olmak için birinci kural uzun yazmamaktır. bilgi vermemektir. yalan bilgiyi doğru bilgi gibi satarak, öfke oluşturup kalabalıkları dinamitlemektir.

uzun yazıdığın zaman zaten en baştan belli bir kesime ulaşamıyorsun ki bu trol davranışı değildir. ikincisi ise troller yeterince bilgi sahibi olmadığı için cümleleri de uzatamazlar. resmen kendisi troll olduğu halde insanlara troll demek tam bir troll'ün yapacağı iştir diye düşünüyorum. kısacası kendisi pkk sempatizanı görünümlü, bir trolldür.

geleceğe not olarak dursun burada.

sevgi, saygı ve öpücüklerimle...

çok tatlısınınız.
  • (bkz: yobaz)
    (bkz: cahil)