şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir youtuber filmi. ön yargıyla yaklaşmak istemezdim lakin fragmanından anladığım kadarıyla blair witch project'in yandan yemişi olacak gibi duruyor. eğer blair witch çakması olacaksa bir bilgi vereyim: blair witch serisi çöptür, kolpadır.
  • (bkz: #74504423)
    dünkü küfür ede ede oyunlar oynayan ergenler, bugün film sinema işine giriyorlar. bu rezalete bir dur denilmesi lazım.
  • canım sıkıldı. sinemaya gideyim dedim. baktım listeye, en yakın saatte bu vardı. ooo korku filmi dedim. gittim sinemaya. geldim daha doğrusu. film başladı. baktım yutupçu filmi...

bu elemanların bir youtube videolarını ergen yeğenlerim izlerken izlemiştim. yutupçu arkadaşların başını çeken sakallı amatör arkadaş hiç rol yapamıyordu. benim yeğenler bayıla bayıla izliyordu. şimdi filmde denk geldim baktım gene bunlar. baş yutupçu eleman gene aynı amatörlükte. ama sinema için çektikleri yutup filminde (?) ara karakterler iyi bak. arabaya binen köylü mesela. tam nuri bilge oyuncusu... ciddi söylüyorum. haricinde bildiğin yutup filmi işte.

allah'tan ücretsiz bilet varmış kartta da ücretsiz girdim. şimdi bu bitince çıkıp başka bir filme gireceğim. bugün böyle bitmemeli...
  • arkadaşımın zoruyla gitme hatasında bulundum.

yani çok kötü film izledim ama bu film falan değil. 3 tane tip almışlar ellerine kamerayı geziyorlar; bunu da film diye koymuşlar. üstelik(bkz: cinemaximum) bu filmi 2 salonda oynatıyor.
  • korkutmayan bir korku filmi. oyunculuklar sanırım bilerek amatörceydi, zira youtube kanalına video çekiliyordu filmde. ama dediğim gibi korkutmadığı için amacına ulaşamamış dolayısıyla olmamış bir film.
  • böyle filmleri kimse izlemiyor. daha doğru tabirle sadece takipçileri izliyor. çoğu kişinin haberi bile olmuyor. o yüzden imdb oylaması da çok gerçekçi olamıyor.

yani sadece film ekibi bile açıp 10 puan verse yetiyor puanının 6+ olmasına.
    bu saçmalığa kim 10 puan verir başka.
    ben hayatımda korkunca lanet olsun diye bağıran bir tip görmedim.
    https://www.youtube.com/…fubk&feature=youtu.be&t=50

yani ortada iyi kötü bir emek var ama az gerçekçi olun be. türk filmleri arasında adını yazdıracak falan diyerek komik duruma düşürmeyin kendinizi.