• http://tks.ibb.gov.tr/…player.php?id=23&w=600&h=338

her gece izliyorum, hatta 3-5 arkadaş toplanıp beraberce izliyoruz. bağımlılık yaptı resmen, finaller bitsin ziyarete de gidicez inşallah.

edit: kedinin en ilginç yanı mükemmeliyetçi tavrı. cetvelle ölçtüm kadrajın tam ortasında duruyor. dün de tam altın orana uygun duruyodu.

edit: arada yenilemedin mi donuyo sol köşede mavi ışık var o yanıp sönmüyosa donmuş olabilir. hee bir de o yanıp sönmüyorsa ve kedi hareket ediyosa daha büyük bi sorunla karşı karşıyasınız demektir.

editimportınt: rakomelo kardeşimin de dediği gibi kimse işgüzarlık edip kedimizi sahiplenmeye kalkmasın o orda mutlu bi kedicik bazen yalnız, bazen düşünceli, bazen müşkülpesent ama her daim yurduna bağlı kapalıçarşı'nın kedisi o.

editception: tabi sabah uyananlar mevzuyu anlamadı akşam kapalıçarşı kapandığında eğer uslu bir çocuk olursanız kediyi görebilirsiniz. sadece geceleri mesai yapıyo kediciğimiz.

edit1177: kediyi ortaya salıp kendi kayboldu diye sitem edenler, nasıl bir goy goy'un ürünü olarak kediyi keşfettin diye mesaj yağmuruna tutanlar. senelerdir mesaj kutum hiç bu kadar yeşil olmamıştı. değerli kedi severler ve boş vakti resmi mesai saatlerinden daha uzun olan arkadaşlar hepinizden özür diliyorum bu spontane gelişen sosyal deney yüzünden gece uykularınızdan 1-2 saat çaldım. ama inanın ben de hala seyrediyorum geceleri mobese'den kedi seyredip gündüzleri finale giren bir insan oldum. sınavlarım da kötü geçiyor, kuvvetle muhtemel ganom da düşücek. ama pişman mıyım ? hayır değilim bu gece de seyredicem. belki saatlerce başında durmayacam ama en kötü yarım saatte bir, açık olan sekmede kedinin orada olup olmadığını kontrol edicem. bir de tavsiye veriyim dönence eşliğinde çok iyi gidiyor bir de öyle deneyin.
  • mal gibi izlemeye başladığım kedidir. arkadaş, nasıl bir geyik sonucu bu kedinin varlığından haberdar oldunuz, şaşırmamak elde değil!
  • ilk entry'lerden birinde biri "umarım rahatı bozulmaz" temalı bir şey yazmıştı, haklıymış. gidişat o şekilde ne yazık ki. kesin bu işin sonu "kapalıçarşı'daki kediye ev buluyoruz kampanyası", "kapalıçarşı'daki kediyi ziyaret ediyoruz zirvesi"ne falan varır.

ya bi' rahat bırakın hayvanı amına koyayım ya. konuyu açan arkadaş zaten ne zamandır izlediğini belirtmiş. belki hayvan oranın demirbaşı gibi, esnaf tarafından da besleniyor (ya da yiyecek bir şeyler buluyor) düzenli olarak? şu ana kadar da başına bir şey gelmemiş çok şükür ama sizin şu herşeyi gereğinden fazla abartmanız, sikko romantikliğiniz ve vicdanınız yüzünden hayvanın rahatı bozulacak, o kesin gözüküyor.

sik gibi görüntüden "çok aç görünüyor :/" tespiti yapan var lan.
  • 5 dakikadır izliyorum az önce bi kafayı çevirdi beni farketti sanıp hemen kapattım sayfayı. zate kedilerden tırsıyorum aha bu da çok iyi oldu gece gece.
  • dükkanı kaldırıp yerine bilgisayar koyarsak aynı hayatı yaşadığım kedi. ne eksik ne fazla.
  • ekranın gerisinde görününce pisi pisi dememle, gerizekalı olduğumu anlamama vesile olan kedidir. iq patates. toplanın beyler; hazretleri yolda.
  • son bir yılda yavaş yavaş deliren bünyemi, bu gece toptan ecinnilere karıştıran kedidir.

başlığı görüp linke ilk tıkladığımda bomboş bir mekanı seyredip "ulen, ekşicilerin makarasına dolandım, iyi mi" dedim kendi kendime. tam linki kapatırken, o geldi. kendinden emin ve karizmatik haliyle sokağın ortasında durup birkaç dakika içinde de silver shop önünde kayboldu.

batman görmüş gotham halkı, hıdırellez gecesi hızır'ı görmüş anadolu ahalisi ne hissettiyse yeminlen yaşadım ben bu gece.

adaletin ve neredeyse umudun yok olmaya başladığı bir ülkede, bir gece yarısı, bir kediyi gözler oldum. o çıkıp da görününce sanki işler yoluna girecek, birazdan kediler kralı karbonel gibi tüm çeteyi toplayıp haksızlıklar üstüne pati sallayacak gibi geliyor.

tanım: ne kadar umutsuz olduğumu gösteren, anadolu halkının yüzlerce yıl zulüm altında inlerken efsanelere sarılışındaki çaresizliği ve güzelliği anlamamı sağlayan kedi.

bir de 17. yüzyılda kapalıçarşının dehlizlerinde kaybolan dört çırak hikayesi var aklıma gelen. az sonra çıkıp kediye süt verecekler gibi geliyor. haydi hayırlısı
  • şu an yerinde olmayan kedidir. lakin birden görüntünün altından belirse, sayısız sözlük yazarının ve okuyucusunun aklını alacaktır. aynen şöyle.

http://i.hizliresim.com/npa7gr.jpg

artık sandalyeden mi düşülür, camdan mı atlanır allah ne verdiyse.
  • patisiyle "i know what you did last ramazan" yazan kedidir. 10 dakika üzerinde seyredince şifre çözülür.
hesabın var mı? giriş yap