şükela:  tümü | bugün
  • garip bir durum bence.

yani açıkçası çok da mühim bir şey değil, siliverdim gitti de. açıkken yaptığın şeyin arkasında durmamak gibi geliyor bana. sen benim için özel olan bir şeyi sırf bazı konularda fikrin değişti diye açık fotoğraflarımı sil diyorsun. silmek istemiyorum dersen sanki başı açık fotoğraflarına bakıp asılıyormuşsun gibi de bi hava yaratacak endişesi. inancına saygısızlık ediyormuşsun gibi addedecek belki. iki taraf için de garip bir durum şüphesiz.
  • zamanında burun estetiği yaptırmış bir kız arkadaşım da sosyal medyadaki eski resimlerini eşe dosta mesaj atıp sildirme operasyonuna girişmişti.

allah başka dert vermesin.
  • ben olsam photoshopla açık yerlerini kapatır kapandı diye yazı iliştirirdim.
  • halbuki küçük bir ismet özel olsaydı aslında açıkken de kapalı olduğunu iddia ederek hiçbir zaman çelişmediğini söyleyebilir, bu sayede eski fotoğraflarını bir övünç meselesi haline getirebilirdi.

bu advers etkinin elbette bir getirisi de var, belki bu sayede diline muhteşem bir şekilde hakim olup o dilin sözcükleriyle anlamın sınırlarını aşardı.
  • (bkz: closing beta)
  • bunun ekşi sözlük yazarı olan bir başka arkadaşı ise evlenecek birini bulur ve hemen düğün öncesinde önce kendi yazdığı entrylerini siler ve badilerine "benim hakkımda yazdığın entryleri siler misin?" diyeni de mevcuttur.
  • arkadaşın olsa burada ifşa etmezsin. bence fuckbuddy'siniz siz. ben bunu anladım.
  • profesyonel fotoğrafçılık yaptığım dönemlerde benimde başıma geldi.

gayet şuh bir kızdı, modelimizdi..
    silmedim!