şükela:  tümü | bugün
  • basvuru formuna suradan ulasmak mumkun.
  • sadece reklamını izledim ve rahatça söyleyebilirim ki tutmayacak yarışma.
  • sübliminal bir mesaj mı verilmek isteniyor aceba dedirten isim. *
  • sunuculuğunu oktay kaynarca'nın yaptığı ve çekimlerine başlanmış yarışma programı.
  • oktay kaynarca sunacağı için kesinlikle tutmayacak olan yarışma...kendisinin öyle kötü bir enerjisi ve ters tepen elektriği var ki neye elini atsa kurutuyor, hiç bir projesi tutmuyor...rol alacağı o usturalı dizinin tanıtımı altı ay yapılmıştı da o proje üç dört bölümde yayından kaldırılmıştı asdfg...şimdi bu yarışmanın da yakında, pek yakında, çok yakında diye tanıtımı yapılıyor ama nafile tutmayacak boşuna beklentiye girmesinler bence...bir an önce yayınlayıp tozlu arşivlere göndersinler görüntüleri asdf...ya da oktay kaynarcayı şutlayıp daha iyi bir sunucu bulsunlar...sayın kaynaraca da avm'nin birinde hem kasap hem restoran hizmeti veren bir dükkan açıp kariyerine bu şekilde devam etsin bence...
  • şu anda dünyanın en bencil kişilerinden birinin yarıştığı program. sarı saçlı ablamız ciyak ciyak bağırıp partnerini azarlamayı marifet sanıyor olsa gerek. partnerine tezahürat geldiğinde de her seferinde "tezahüratı o değil ben hakettim." triplerine girmekte.

ulan ablamız dedik de kadın doksanlıymış, ben rahat 30 yaşını geçkindir diye düşünmüştüm.
  • az önce yarışan bölüm birincisi arkadaşların "kasım ayındaki sıcaklar"ın sorulduğu soruya "sucuk gibi" cevabı vermesi ile dumur eden yarışma. bilemeyince joker hakkını kullanarak arkadaşıyla yer değiştirdi, diğer arkadaş "bunu nasıl bilemez yaa, sucuk gibi işte" dedi! amerikaya gitme niyetleri varmış da zaten ruhen burda yaşamıyorlar galiba, genel kültürün en geneli la bu. bilinmemesine anlam veremiyorum.
  • paratoner kelimesinin anlamı sorulduğunda para sayar cevabını veren oldu la bu yarışmada. demin oldu. valla oldu.

yarışmayı koşup bi şeyler toplamaktan ibaret zannetmişler herhalde. cehalet nasıl bir cesaret
  • ''aşağıdakilerden hangisi bir ülkenin başkentidir?'' sorusuna heyecandan ''istanbul'' diyen bir amerikan futbolu oyuncusunun yarıştığı yarışma.
  • yarışmacılarını özenle! seçen yarışma programı. sezonu hediye vermeden kapatmayı hedefliyorlarmış.