şükela:  tümü | bugün
  • doğup büyüdüğüm şu an misafir olarak bulunduğum ilçe (bkz: akhisar) bahçeli bi ev baba evim yıllardır hiç kapı kilitlemiyorlar. evden çıkarken de tek sokak kapısını kilitleyip gidiyorlar.
    izmir'de 2 yıl önce biz evde ve uyanıkken eve girmeye çalışan hırsızı görünce buradaki durum bünyemi epey rahatsız ediyor.

not: hırsız, boksör kayınço tarafından itina ile hastanelik edildi. polis de rapora kaçarken düşüp kafasını ve burnunu kırmış yazdı.
  • (bkz: kadifekale)
  • katalonya - kambura. ilçenin dilencisi bile bir tane. hırsızı arsızı yok ama suyu, toprağı arsenikli. engellisi, kanserlisi çok. 12000 nüfuslu ilçede sadece milli eğitimde bile benim bildiğim 5 görme engelli 1 sağır var -ki ben kimseyi tanımam etmem-.

edit: ulan entryleri okuyunca korktum değiştirdim ilçeyi, manyak ettiniz milleti
  • yalova armutlu fıstıklı köyü.

video kameramı kaybetmiştim ararken bir baktım yolun kenarındaki bisikletimin sepetinde unutmuşum. o kadar zaman o kadar insan gelip geçti ordan ne bisikleti ne kamerayı çalmayı bırak elleyen bile olmamış. istanbulda oturduğum semtte o şekilde 30 dkda çalarlar anasını satayım
  • cennete de gitsem kapıyı kilitler yatarım amk.
  • biri lütfen maltepe desin. hırsız korkusu ile her an tetikte uyuyorum kafaları bozacağım.
  • tuzla gayet bu ilçelerden biridir.
  • hırsızlara yol gösterecek veritabanı