şükela:  tümü | bugün
  • kadıköy sultangazi eminönü üsküdar veya tuzla kesinlikle bu ilçelerden biri değildir ama ankara çinçin öyle bir yer olabilir.
  • doğup büyüdüğüm şu an misafir olarak bulunduğum ilçe (bkz: akhisar) bahçeli bi ev baba evim yıllardır hiç kapı kilitlemiyorlar. evden çıkarken de tek sokak kapısını kilitleyip gidiyorlar.
    izmir'de 2 yıl önce biz evde ve uyanıkken eve girmeye çalışan hırsızı görünce buradaki durum bünyemi epey rahatsız ediyor.

not: hırsız, boksör kayınço tarafından itina ile hastanelik edildi. polis de rapora kaçarken düşüp kafasını ve burnunu kırmış yazdı.
  • (bkz: kadifekale)
  • katalonya - kambura. ilçenin dilencisi bile bir tane. hırsızı arsızı yok ama suyu, toprağı arsenikli. engellisi, kanserlisi çok. 12000 nüfuslu ilçede sadece milli eğitimde bile benim bildiğim 5 görme engelli 1 sağır var -ki ben kimseyi tanımam etmem-.

edit: ulan entryleri okuyunca korktum değiştirdim ilçeyi, manyak ettiniz milleti
  • yalova armutlu fıstıklı köyü.

video kameramı kaybetmiştim ararken bir baktım yolun kenarındaki bisikletimin sepetinde unutmuşum. o kadar zaman o kadar insan gelip geçti ordan ne bisikleti ne kamerayı çalmayı bırak elleyen bile olmamış. istanbulda oturduğum semtte o şekilde 30 dkda çalarlar anasını satayım
  • biri lütfen maltepe desin. hırsız korkusu ile her an tetikte uyuyorum kafaları bozacağım.
  • kadıköy değildir, gündüz vakti yarım saatliğine gittiğim market alışverişi sırasında evime hırsız girdi. üstelik aynı eve 3. girişiydi ben tasındıktan sonra ev arkadaşım kalmıştı 2defa daha girmiş, üstelik kapıya alarm taktırmasına rağmen !
  • tuzla gayet bu ilçelerden biridir.