şükela:  tümü | bugün
19 entry daha
  • anahtar'ın backup'ına sahip kişiyi bulmak, gel senle birer hamburger yiyelim diyerek kandırmak. (bkz: public key) (bkz: private key) yoksa böyle bir kişi -sevgiden yoksun bir insan olduğunuza dalalettir- (bkz: lock picking) öğrenmeye çalışmak, kredi kartı parçalamak.
  • kredi karti ve turevi cisimlerle acilamamasi durumunda (ki kilitli ise bu i$lemi unutabilirsiniz) hemen yapilicak birseyler bulunmalidir. balkon ve catidan girme du$uncesinden de bir sonuc alamazsaniz merdivenlere merhaba diyebilirsiniz. otomata kucuk copler takarsiniz ki i$ik hep sizinle olabilsin. genel sigortaniz varsa i$iniz kolayla$icaktir, cilingiri evinize i$inlarlar. veya o an, en kisa zamanda maymuncuk ile kapi acma yontemlerini ogreneceginize and icebilirsiniz.
  • üstüme salınan bir lanet sonucu ev ahalisi ne zaman tatile biyere gitse muhakkak kapıda kaldığım için tecrübe kazandığım bu hususta ben de bir iki kelam etmek istiyorum. gerçi kapıda kalma koşulları kişiden kişiye değişiklik gösterecektir elbet ama olsun. eveet ne yapılabilir?
    (anahtar olduğu halde kapıda kalınmıştır)
    - anahtarla kapı zorlanır.zorlanır da zorlanır.
    - sert plastik yassı bir cisimle (muhtemelen kredi kartı) kapı zorlanır.
    - komşudan edinilen bıçakla kapı zorlanır.
    - kapıyı zorlamaktan parmaklar yara yapılır.
    - kapı inatla açılmadığı için "niye ben niye ben" diye ağlanır.
    - hırstan ağlamaklı olmuş suratımıza rağmen bir yandan sinirden gülmekte ve küfretmekteyken çeşitli apartman sakinlerine yakalanılır, kurulması olası samimiyetten kurtulunur.
    - kapının diğer tarafında "ordasın biliyorum gel artık besle beni" diye ağlayan gece ile bir süre sohbet edilir.
    - yardıma gelen bir başka komşu ile birlikte kapı zorlanır.
    - saç baş karışmış yaşlı gözlerle kapıya sarılmış bir halde sizi gören iyi giyimli beyefendiye "ne var" diye bağırılır.
    - o sırada gelen babannenin kapıyı bir hamlede açmasına hayret edilir, çıldırılır.
    - babanne gelmezse "inadım inat, simetrik kanatlar" halinden vazgeçilip çilingirin yolu tutulur.
16 entry daha