şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yıllar yıllar sonra torrentten indirip tekrar izlediğim savaş filmi. bu filmlerin bütün bütçeleri siyonistlerden herhalde.

  vasiliyi inek gibi sağan kızımız "büyük annem söyledi vatanımız filistindeymiş orada yaşamalıymışız" diyor. bu tabiki yahudi olduğunun bir ilanı ve final mesajların verilmeye başlandığı yer.

  ayrıca öbür gözlüklü aşığınada esas kızımız "sen yahudisin değil mi" diye soruyor. oda "dinimizde balık yemek yasak değil" diyerek yahudi olduğunu doğruluyor ve filmin sonlarına doğru kendisini feda ederek yüzbaşının yerini belli etmesini sağlıyor.

  vasilide bu sayede yüz başıyı temizliyor. tabi ailenin yahudi olduğunu anladık. kız ve annesi kardeşi saşa yahudi tabii dikkatli gözler ve kulaklar için! yahudi küçük çocuk saşanın özversini de unutmayalım.

  çok dağınık veriliyor bilgi bir başta bir sonda filmin sonlarına doğru ancak parçaları birleştirebilirsiniz.

  filmi mesajlarıyla doğru okursak ruslar biz yahudileri çok sevin bakın vasilinizi nasıl memnun ettik sizin için savaştık hemide seviştik hatta sizin için kendimizi de feda ettik. mesajı içerdiği açık. kısaca film her zamanki yahudi sepatisi oluşturma içeren sipariş filmlerden.

  alın shildlerin listesinden verin piyaniste ve daha dün çekoslavakyanın kurtuluş filmi diye izlerken yine yırtık dondan çıkar gibi çıkan jakop ve younnes çek yahudileri olarak führerin as adamına suikast yapan kahramanlar.

  ne menem milletki her milletin kurtuluş savaşında yer almışlar. onlar için savaşmışlar. doğru öyle mi ? yoksa her içinde bulundukları devleti bozmuşlar ve ele geçirmeye çalışmışlar olmasın.

  bu propaganda filmler bir işe yarar mı bilmem ama rusları memnun etmeliyiz yahudileri sevdirmeliyiz diye vasiliyi sağıp değerlerini döşeme yapmak ne kadar ahlakidir daha başından tartışılır. ki tekrar tekraz izlenip ne tartışılır.

  filmin tekniğine ve bütçesine sahnelerinin etkisine gelince diğer filmler gibi müthiş güzel. eee para senaryo her şey onlarda. söylenecek söz yok. bizim diriliş gibi 20 kişi 3 çadırla film çekmiyorlar.

  bunlar büyük organizasyonlar. planlı bütçeli hedefleri olan. ayrıca dahada önemlisi getirisi dönüşü olan organizasyonlar. hem propagandanı yap hem paranı kazan. disneyde onların holivood da.

  çocuğumuza izlettiğimiz kaç filmde subdominal mesaj var disneyden iluminatiden.

  allah bu dünya ya kolaylık versin. gerçekten bozgunculukta sınır tanımıyorlar sorsanda ıslah edicileriz derler.

  filmleri birde böyle izleyin bakın neler çıkıyor altlarından. shildler için bütün yahudilerle birlikte sizde ağlıyorsunuz daha fazla yahudi kurtarılamadığı için. kurtulsaydılar tabide kendileri maruz kadıkları şeyi başkalarına yapmasalar bari.