şükela:  tümü | bugün
  • yeni badimdir. geç keşfettim onu ama bundan sonra yazdıklarının takipçisiyim.
    kendisi burada bulduğum az sayıdaki düzgün insanlardan biri. iyi ki var.
  • kendisiyle aramda gecen mesajlasma, sakirt olmasi kuvvetle muhtemel.
    ıctigi benzini azaltmasini diliyorum, ramazan da ozellikle.

"(#35183914) hangi kesim tarafından ? geziciler mi gönderdi?

12.07.2013 12:30
    sayuriii -> kaptan maydanoz: %50 tarafindan sana bi ipucu daha kendilerini ... killi olarak adlandiriyorlar!

12.07.2013 12:34
    adam gezi parkı destekçisi kendisi açıkladı. ve polisi savcılığa şikayet etmiş. ak partili değilim diye açıklama da yaptı.

anlama kapasitesinde mi problem var yoksa art niyetli misiniz amk?

12.07.2013 12:37
    sayuriii -> kaptan maydanoz: evet ya gezi parki direniscisi ama polisle arasi cok iyi!
    sen benzini azalt biraz, anlamanda sorun var!"

ayrica sonradan mesajlar gonderip bunlari eklememisin ama! diye mahalle baskisi olusturan kisi.

ben bu entry ne zaman girmisim sen ne zaman gondermissin, birazcik akil.

gonderdigi de baya guvenilir kaynakmis! akpartinin sitesinden. al buyur! senin aksine ben ozgurlukleri savunuyorum! link

su linklerden benden gelsin, eli sopali gosterici arayan %50! haber
    haber

polisin insan dovmesi! bu haberlere uzulmeyen vicdani sizlamayaniz varsa! ınsanliginizdan utanin! gidin kacin palali adaminizla fas'a!
    haber
  • (#35184514) mesajları yarım yamalak paylaşılarak karalanmak istenen yazar. gönderdiğim kanıtları da paylaş öyle inanalım.
  • mesajlarin devami icin buyrun! kendisine olen/ dovulen insanlarimizin haberlerini/videolarini gonderdim ama yemedi!

"sayuriii -> kaptan maydanoz: uff evet kanitlayinca yediremedim!
    ak partinin sayfasindan haber vermissin!
    birazcik ozgurce dusun!
    su videolari izle bakalim!

bu vahset yuzunden olen insanlar var ya! olen hic vicdanin sizlamiyor mu?

http://webtv.radikal.com.tr/…fore-iskence-etti.aspx

http://www.radikal.com.tr/…diri_kameralarda-1141417

http://www.radikal.com.tr/…un_pala_skandali-1141501

12.07.2013 15:37
    bana vicdan muhabbeti yapma. ben sizin ciğerinizi biliyorum. insanlıktan çıkmış adamlar gelip vicdan dersi vermesin bana. kaybol şimdi daha fazla sinirlendirmeden."
  • gezi eylemlerini çok yanlış anlamış sayısı yüksek ancak ıq'su düşük müslüman kesiminden sadece biri. vicdan sahibi olup aynı zamanda ağaç kesmenin keyfini süren ilginç, iğrenç bir yazar. bence susmalı. susmalı ki daha fazla reklam olmamalı. haa pardon zaten istediği de bu, unutmuşum.
  • saygılı bir yazar kardeşimiz. kibar insan gibisi yok.
  • dinci, aktroll vs. engelle gec.
  • önce gülümsedim sonra gökyüzüne baktım eğilip yerden bir avuç humuslu toprak alıp engelledim.

(bkz: dinci)
  • dinci denmiş, şakirt denmiş, aktroll denmiş. klasik şeytanlaştırma taktikleri bunlar.
    klavyesi sağlam bir yazar. kemalistleri gezicileri ateistleri eleştiriyor haliyle beklentileri karşılamıyor sevilmemesi normal.