şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: #60297948)

bazen eğlenceli bazen sıkıcı olsa da gezdiğim gördüğüm yerleri ekliyorum :)
  • oslo'daki eğlenceli günlerimi ekliyorum :)

en sıkıcı avrupa başkentlerinden biri olarak bilinen norveç'in başkenti oslo'daki her sene düzenlenen festivale katıldım.

oslo vlog
  • sonunda 1000 tane dosta ulaştım :)) çok mutluyum sözlük!

kaptan vlog
  • ben denk geldikçe izliyorum bu arkadaşın vloglarını fakat izlenme sayısında hâlâ bir atılım yapmış değil, şahsen ben bu arkadaşın vloglarını izlerken şunu görmek istiyorum mesela limana yanaşmışın araba yüklüyorsunuz bana bunu göster o arabalar nasıl yüklenir ? nereye gider? yada ne bileyim konteyner ları vinçleri göster .yani işin biraz tekniğine inilebilir.
  • geçtiğimiz hafta itibariyle tam 1 yıl olmuş video yükleyeli :) bu sürede 1600 kişiye ulaştım.

tabi küfür ve çeşitli bot gibi uygulamalarla büyüyen bir kanal olmaktansa her gün birkaç kişiye ulaşmak daha güzel geliyor.

buradan da destekleyen herkese teşekkürler!
  • hızlı ilerlemesekte yavaş yavaş ilerliyoruz :)) 2000 denizcilik meraklısına ulaştım hemde doğumgünümde. herkese teşekkürler
  • 3000 denizci olduk.

bir makyaj veya oyun kanalı değiliz ama bu da iyi*
  • gün itibariyle 4000 denizci olduk , izlendikçe video çekesim geliyor sözlük *
  • videoların çoğunda sanki zoraki çekiyor gibi rezalet bir modla konuşuyor(um) , sanırım kameraya karşı konuşmada zorlanıyor(um).

farkettiğim bir detay da ingilizceden türkçeye - türkçeden ingilizceye dönme sıkıntısı, birkaç günde nedense filipinliler gibi kırık ingilizce konuşuyor(um).

umarım daha iyi olacak, gerçi bu sadece bir hobi *
  • 5000 denizci olduk , teşekkürler
    gemi günleri