şükela:  tümü | bugün
  • özellikle yerel medya kanalıyla link vermekte fayda olduğunu düşünüyorum, haber linki.

kaputaş plajını bilmeyenler için: link2.

kaş-kalkan otoyolunu bilmeyenler için de söylemekte fayda var, böylesi bir viyadük yolu zannediyorum 10-15 saniye kadar ancak kısaltabilecektir.

tanım: ne desen gg durum. yazık.
  • (bkz: ileri zeka)
  • çok fazla çağrıştıran harf olduğundan yada yokluktan bi an vajinalı başlık gördüm gibi geldi
  • her yere viyadük, her yere köprü yapın. çiçekli şiirler yazmamıza kızıyorsunuz çünkü bayım, yeşili bırakmayın, denizi yok edin, hayvanları yok edin. aferim!
  • bkz. ulkede beton dokecek yer kalmamasi.
  • bence akdeniz sahili de doldurulmali. karadenizdeki gibi sahil yolu yapilmali
  • planın tam olarak ne olduğunu bilmeden maval okumamak lazım. eğer yol kanyonun tepesinden ve viyadük de kanyonun iki yakasını bağlayacak şekilde olacaksa neden olmasın. böylelikle mevcut yolu sadece kaputaş plajına inmek isteyenler kullanır. halihazırda durum çok tehlikeli zira yazın insanlar yeterli park yeri olmadığı için otoyolun sağına soluna park ediyor. ve bu yol aynı zamanda antalya kaş arasını bağlayan bir yol olduğu için epey işlek bir yol. bence olduça sakıncalı.