şükela:  tümü | bugün
  • geçen sene kar lastiği kullanmadığı için tek yön yolda yokuşu çıkamayan iki dallama yüzünden bir saat mahsur kalmıştım. azalarak bitmelerini diliyorum.
  • sorumluluk duygusu olmayan duyarsız sürücülerdir. otomobil lastiğine de uygulanan ötv nedeniyle kış lastikleri de çok pahalı hale gelmiş ve artık zengin işi, bir lüks olmuştur. en azından zincir takabilirler.

bir çift lastik zincirine 30 lira vermeyip trafiğin felç olmasına, kazalara da neden olurlar.
  • aranızda hala 4 mevsim lastik alamayacak kadar fakir olanlar var. keşke ölseniz.
  • benim bu. kış lastiği giymeyi sevmiyorum koku yapıyor. scooter botla çok rahat dolaşıyorum, kimseye çarpmıyorum, kimsenin hayatını riske atmıyorum.
  • aramızda hala 4 mevsim lastiği yalanına inananlar var. aralarında en iyisi michelin crossclimate, o da ne yaz lastiği ne kış lastiği. iki konuda da çok iyi değil. ucuz da olsa kış lastiği alın dostlar. en kötü kış lastiği dört mevsim denilenden iyidir.
    205/55/r16 ford focus'umda goodyear ultragrip 8 kullanıyordum. şimdi 235/45/r18 skoda superb'te goodyear ultragrip performance gen1 kullanıyorum. kesinlikle ikisini de tavsiye ederim.

edit: imla.
  • ortalığı lunaparktaki çarpışan araba çiftliğine çeviren muhteremlerdir.
  • "abi iş şöförlükte, iyi kullandıktan sonra gerek yok kar lastiğine" şeklinde kendilerini savunur bu dingiller ...
  • kış lastiği kullanmak için kar yağmasını beklemek
  • şuan dört mevsim var ama hayırlısı ile bu hafta sonu kış lastiğine geçeceğim
  • 120 bin tl arabaya verip 1000 lira lastik almaya cekinen tiplerdir. sadece kendini degil alanlari da tehlikeye atar.